• Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    No.: 224234

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:20

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    No.: 224273

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:22

    dřevoryt, 1976, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD M. Kurnna, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    No.: 224301

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:24

    olej, karton, 1953, 47,5 x 32,5 cm, sign. LD Jáša Kohout 53, rám, rám poškozen,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    No.: 224723

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:26

    olej, karton, 44 x 34 cm, sign. PD Jelen, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    No.: 225163

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:28

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:30

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    No.: 225426

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:32

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Loutky (Ex libris Jana a Elišky Králových)

    No.: 225435

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:34

    zinkografie, 1944, 7,6 x 4,8 cm, DU značeno KSvolinský 1944, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Letní krajina

    No.: 225447

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:36

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    No.: 225455

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:38

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:40

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 226102

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:42

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    No.: 226209

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:44

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • Karel Neužil

    Mořská krajina

    No.: 226790

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:46

    olej, sololit, 1989, 48,5 x 68,5 cm, sign. LD Neužil 89, rám, vzadu věnování od autora,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytice (hnědá varianta)

    No.: 226802

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:48

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the group Bilance, …

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 227000

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:50

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    No.: 227017

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:52

    dřevoryt, 1960, 8,9 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1960, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    No.: 227021

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:54

    zinkografie, 9,8 x 4,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, , the disciple of prof. J. Konupek at The Stae Graphic School in Prague, prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    No.: 228160

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:56

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associatio…

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pohled na Žár

    No.: 228161

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:58

    uhel, papír, 39,8 x 49,8 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine A…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pohled na Národní divadlo v Praze

    No.: 228286

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:00

    litografie, 12,3 x 8,5 cm, pasparta, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    No.: 228292

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:02

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    No.: 228408

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:04

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Hegenbarth

    (1884-1962)

    Cirkus

    No.: 228504

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:06

    litografie, 1938, 13 x 9,8 cm,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    No.: 228505

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:08

    litografie, 1970, 10,3 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 70,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:10

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • J. Bérová

    Město

    No.: 228517

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:12

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:14

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:16

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Váza s růží

    No.: 228798

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:18

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100,

    Current price: 120 CZK (5 €)