• Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Stavba

    No.: 266484

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:16

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, a. t.

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    No.: 266485

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:17

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Prak

    No.: 266486

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:18

    tuš, papír, 10,5 x 14 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, , studied at The Tertiary School of Film in Cimelice, the disciple of M. Kundera at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V litografické dílně

    No.: 266487

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:19

    litografie, 26,4 x 32,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Acad…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    No.: 266488

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:20

    litografie, 1971, 26,5 x 56,5 cm, sign. DU Otto Stritzko 1971, autorský tisk, DU věnování: Srdečně věnuje Tomášovi Svobodovi Otto Stritzko - červen 1971, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vstup do věže

    No.: 266489

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:21

    litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Tomáš Svoboda

    No.: 266490

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:22

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    No.: 266491

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:23

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Karel Svolinský

    Alegorie

    No.: 266492

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:24

    litografie, 1976, 34,5 x 23,2 cm, značenov desce PD KS 76, sign. PD K. Svolinský , pasparta, č. 134/200, na několika místech pasparty hnědé skvrnky, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka na louce

    No.: 266493

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:25

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Svolinský

    Tanec

    No.: 266494

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:26

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Víra

    No.: 266495

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:27

    dřevoryt, 1944, 39,8 x 25 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The M…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Eva Natus Šalamounová

    Veselý dům

    No.: 266496

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:28

    litografie, 1979, 42,5 x 32 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Ostrov

    No.: 266497

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:29

    litografie, 1982, 37,5 x 27 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Jaro

    No.: 266498

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:30

    litografie, 1983, 19,5 x 13 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Rodina

    No.: 266499

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:31

    linoryt, 21 x 18 cm, sign. PD Lad. Šíma, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Andělé

    No.: 266500

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:32

    linoryt, 1934, 20 x 26,5 cm, sign. PD Lad. Šíma 1934, č. 7, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    No.: 266501

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:33

    litografie, 1942, 22,5 x 30,5 cm, sign. LD Lev Šimák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, vicepresident and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Skeejt

    No.: 266502

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:34

    akryl, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. PD 2022 Martin Šimeček, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Martin Šimeček

    (1970)

    No.: 266503

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:35

    akryl, plátno, 2022, 30 x 25 cm, sign. LN a PD 2022 Martin Šimeček, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ilustrace ke knize

    No.: 266504

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:36

    akvatinta, 1949, 16,8 x 10,5 cm, sign. PD P. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Kladenský lis

    No.: 266505

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:37

    litografie, 18,5 x 12,7 cm, sign. PD P. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Dvě ženy v šátku

    No.: 266506

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:38

    dřevoryt, 17,7 x 13 cm, sign. PD P. Šimon, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zuzana Šípová

    Brouk II.

    No.: 266507

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:39

    olej, plátno, 2021, 60 x 49,5 cm

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Sv. Mikuláš

    No.: 266508

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:40

    suchá jehla, lept, 48 x 32 cm, sign. PD Eva Šlachtová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Malá Strana

    No.: 266509

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:41

    lept, 29,5 x 40 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 10990, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Václav Šlajch

    (1980)

    2 x 3

    No.: 266510

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:42

    serigrafie, papír, 49 x 30 cm, sign. PD Šlajch, č. 21/23

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Šlajch

    (1980)

    Zahrádka

    No.: 266511

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:43

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Sluníčka

    No.: 266512

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:44

    akryl, sololit, 1984, 70 x 50 cm, sign. LD Josef Šolc 84, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Růžové gladioly

    No.: 266513

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:45

    akryl, sololit, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Josef Šolc 87, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague