Portréty japonských žen ( 2 pohledy)

    No.: 249220

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:04

    tisk, 14 x 9 cm, pohlednice jsou zezadu popsané, jedna z pohlednich lehce pokrčena PD v rohu a u pravého okraje papíru,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portréty japonských žen ( 3 pohledy)

    No.: 249221

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:06

    tisk, 13,9 x 8,9 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Japonské slavnosti (pohled)

    No.: 249222

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:08

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Möller

    U Karlova mostu

    No.: 249223

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:10

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,6 cm, zezadu razítko: Photograph Jaroslav Möller, Prag VIII, kobilis 172., Telefon RR 8 - 125. Autoren u. Reproduktions - recht vorbehalten, zažloutlý papír, na okrajích papíru (mimo tisk) jsou místy malé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    No.: 249224

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:12

    olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta, ,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Bohumil Ullrych

    Veselá selka

    No.: 249225

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:14

    olej, plátno, 1933, 17 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 33, pasparta, zezadu razítko : Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Brodící se děti

    No.: 249226

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 15. 10. 2020 23:16

    olej, plátno, 1939, 33,8 x 27,7 cm, sign. LD B. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)