• Lorenc

    Chalupa v horách

    No.: 264955

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:20

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Hedwig

    No.: 266741

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:24

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, u spodního okraje hnědý flíček,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Atény

    No.: 266742

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:26

    olej, papír, 10,6 x 15,1 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Athen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Berlín

    No.: 266743

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:28

    olej, překližka, 17,2 x 10,6 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Berlin, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    No.: 266744

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:30

    olej, papír, 10,8 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    No.: 266745

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:32

    olej, papír, 11,2 x 21,2 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Venezia, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Anglie

    No.: 266746

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:34

    olej, papír, 12,4 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, kousek pravého horního rohu papíru odtržen (cca 0,5 cm), , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Praha, Čertovka

    No.: 266747

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:36

    olej, papír, 22,9 x 14,5 cm, u levého horního rohu 5 cm dlouhá rýha v malbě, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce za Pražským hradem

    No.: 266748

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:38

    olej, papír, 14,8 x 18,7 cm, sign. PD J. Dlabal, papírová pasparta, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Rašení u měsíčního svitu

    No.: 266749

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:40

    dřevoryt, 22 x 11,2 cm, DU perem vepsáno: Upřímnou soustrast. Iva Šedivá, papír mírně pokrčen, uprostřed papíru naznačené horizontální přeložení,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Venuše

    No.: 266751

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:44

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Silueta

    No.: 266752

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:46

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    No.: 266753

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:48

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    No.: 266757

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:56

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Studna na staroměstském Rynku

    No.: 266758

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 21:58

    litografie, 1976, 12,1 x 15,8 cm, sign. PD A. Fuchs 76, pasparta, č. 60/120, papír lehce zažloutlý, , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jarmila Lorencová

    Podzimní krajina

    No.: 266759

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 22:00

    pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    No.: 251523

    Auction price: 21.000 CZK (875 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:00

    watercolor paper, 1894, 30 x 44 cm, signed lower/left LKuba, rám, authenticity verified by PhD. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 21.000 CZK (875 €)

    Estimate: 28 000 - 35 000 CZK

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    No.: 254600

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:01

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    No.: 254602

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:02

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Úponkovitá rostlina

    No.: 254604

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:03

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. PD LKuba 1906, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    No.: 255477

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:04

    pencil on paper , 1889, 10,5 x 15,5 cm, signed on lower/right LKuba 30/8 89, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    No.: 255478

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:05

    pencil on paper , 1879, 11,5 x 19,5 cm, signed on lower/left LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    No.: 255479

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:06

    pencil on paper , 1888, 8,5 x 15,5 cm, signed on lower/left LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    No.: 255480

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:07

    pencil on paper , 1888, 10 x 16 cm, signed lower/middle LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    No.: 255481

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:08

    pencil, watercolor , paper , 1889, 10,5 x 16,5 cm, signed on lower/right LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

    No.: 255482

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:09

    pencil on paper , 1887, 10,5 x 15,5 cm, signed on lower/right LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    No.: 255483

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:10

    charcoal , chalk , paper , 1898, 38 x 20,3 cm, signed on lower/right LKuba 1898, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    No.: 255484

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:11

    charcoal , paper , 1894, 43 x 24 cm, signed on lower/right Paříž 1894 LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s lebkou

    No.: 255485

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:12

    charcoal , paper , 1899, 48 x 26 cm, signed on lower/right Mnichov 1899 LKuba, rám, small damages on a frane, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    No.: 255486

    Planned termination: 29. 08. 2022 14:13

    charcoal , paper , 1895, 28,5 x 37 cm, signed on lower/right LKuba Paříž 1895, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner