On-line auction

.

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 250590

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:16

    olej, plátno, 70 x 56 cm,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Plachetnice

    No.: 250591

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:17

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 250592

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 51 x 62 cm,

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 250593

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:19

    olej, karton, 1943, 51 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 43, rám,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Za prací

    No.: 250594

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:20

    olej, karton, 1929, 40 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Boumila Ullrycha,

  • Bohumil Ullrych

    Pičín u Příbrami

    No.: 250595

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:21

    olej, papír, 1930, 24 x 40 cm, sign. LD Boh. Ullrych 30, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    No.: 250596

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:22

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 250597

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:23

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Siesta

    No.: 250598

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:24

    olej, karton, 49 x 73 cm,

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 250599

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:25

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Urban

    Sedící

    No.: 250600

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:26

    pálená hlína, 36 x 21 x 28 cm, sign. ma podstavci Urban, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    No.: 250601

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:27

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University i…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    No.: 250602

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:28

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University i…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vaic

    No.: 250603

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:29

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    No.: 250604

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:30

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    No.: 250605

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:31

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    No.: 250606

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:32

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Velčovský

    Snídaně v trávě

    No.: 250607

    Auction price: 3.700 CZK (148 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:33

    litografie, 1992, 28 x 21 cm, sign. PD Velčovský 92, 12/95, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

  • Josef Velčovský

    Maják s elefantastickým výhledem

    No.: 250608

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:34

    litografie, 24,2 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 26/80, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Velčovský

    Golf na Karlštejně

    No.: 250609

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:35

    litografie, 24,1 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 17/90, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

  • Josef Velčovský

    Vrak

    No.: 250610

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:36

    litografie, 16,3 x 20 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Society

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Velčovský

    U zdi nářků

    No.: 250611

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:37

    litografie, 17,4 x 13,5 cm, sign. PD J. Velčovský, autorský tisk č. III/X, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographi…

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    No.: 250612

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:38

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Před bouřkou

    No.: 250613

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:39

    akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    No.: 250614

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:40

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Vojířová

    (1919)

    Franklin D. Roosevelt

    No.: 250615

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:41

    bronzový reliéf, mramor, 20,3 x 16,5 (27 x 21) cm, značeno LD v bronzu L. Vojířová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Pokorny at the Academy of Fine Arts in Prague, Prof. J. Horejc and J. Lauda at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Zátiší s třešněmi

    No.: 250616

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:42

    olej, karton, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický kostel

    No.: 250617

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:43

    lept, 1942, 31,5 x 20,5 cm, PD Vondrouš 1942, rám, mírně zažlotlý papír, narámu oděrky, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1973)

    Větrný mlýn

    No.: 250618

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:44

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    No.: 250619

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 19:45

    serigrafie, 50 x 41 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 6/50, v tisku rýhy ,

    Current price: 400 CZK (16 €)