-
Jaroslav Válek
(1954)
Síť
No.: 47Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:46
reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Meandry
No.: 48Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:47
reliéfní grafika, 1997, 19 x 25 cm, sign. PD J. Válek 97, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Motýl
No.: 49Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:48
reliéfní grafika, 2002, 29 x 28 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
No.: 50Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:49
reliéfní grafika, 2005, 18 x 25 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
No.: 51Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:50
tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
Labyrint v labyrintu I.
No.: 52Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:51
reliéfní grafika, 2022, 32,5 x 24 cm, sign. PD Válek, A.T.
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
Průhled
No.: 53Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:52
reliéfní grafika, 2022, 29 x 26 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
V labyrintu
No.: 54Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:53
reliéfní grafika, 2022, 27 x 25 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
Trhlina I.
No.: 55Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:54
reliéfní grafika, 2022, 36,3 x 32,3 cm, sign. PD Válek, A.T.
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Opice - Nasca
No.: 56Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:55
reliéfní grafika, 2001, 23 x 25,8 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Papoušek - Nasca
No.: 57Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:56
blind blocking, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, author´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Záznam gravitace
No.: 58Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:57
kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Trávy
No.: 59Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:58
reliéfní grafika, 2001, 24 x 21 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Nasca
No.: 60Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 17:59
reliéfní grafika, 2001, 21 x 17 cm, sign. PD J. Válek 01, autroský tisk, protržené některé části tisku, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Válek
(1954)
Rákosí
No.: 61Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 18:00
tisk z výšky, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, ohnuté rohy pravý horní a levý dolní mimo tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Vladimír Boudník 70
No.: 1Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4 x grafický list, 1994, 32 x 23 cm, vše signováno, K nedožitým sedmdesátinám Vladimíra Boudníka připravili Antonín Hartmann (text), Dalibor Chatrný, Jan Koblasa, Jiří Kolář, Lubomír Přibyl, Zbyšek Sion (grafické listy) a Ivan Hrdina (redakce). Vyšlo v počtu 200 číslovaných výtisků. Ten…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši
No.: 2Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češt…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
No.: 3Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno'.. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Istler
(1919-2000)
Šamsuddín Muhamed Háfez - Z Dívanu
No.: 4Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1987, vše sign. DU Istler, rozměr alba 31,5 x 22 cm, 6 x barevný lept, vydal Supraphon v roce 1986 v nákladu 200 ks, tento má číslo 188. Ochranný plastový obal místy potrhán., the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the su…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
František Halas - Mladé ženy
No.: 5Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1979, sign. Ota Janeček, rozměr souboru 30,5 x 22 cm. Osmi barevnými suchými jehlami doprovodil Ota Janeček, k narozeninám Oty Janečka vydal 15. 8. 1979 Klub přátel umění v Gottwaldově. Tento výtisk má číslo 23, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The M…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Nahota
No.: 6Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
5x lept, sign. vše P. Kotík, Soubor pěti původních grafik vydalo Družstvo dílo přátel umění a knihy. Úvodní slovo napsal František Halas., the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Konvolut Staré řecké báje
No.: 7Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
10 x dřevoryt, cca 25 x 18 cm, sign. vše Zd. Mézl, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Album litografií
No.: 8Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts …
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Rittstein
(1949)
Punkové království
No.: 9Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
No.: 10Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor šesti barevných litografií, 2023, 38 x 31 cm, sign DU MVelíšek, č. 55/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sergej Alexandrovič Jesenin
(1895-1925)
Ervín Neumann: Tančící safír
No.: 11Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotogr…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jan Kříž: Aleš Lamr
No.: 13Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, před titulním listem vlepena rozkládací sign. bar. litografie A. Lamra (207/250), vyd. Art D, Praha, 2003, reprezentativní publikace s průřezem celoživotní tvorby, která v časové posloupnosti zachycuje Lamrův vývoj a jeho oblíbené techniky - akvarel, litografii a plastiky, text německy, pův. …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Suzanne Renaud, Bohuslav Reynek: Chvála oběti
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sing. lept ve frontispisu Fr. Foltýn, podp. S. Renaud a B. Reynka (překlad) na patitulu, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ed. Atlantis, volné listy v pův. ob., 45s., velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite and A. Hofbauer at The Secondary School of …
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Suzanne Renaud: Tušený úsvit
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sbírku veršů doprovázejí dva grafické listy /pozdější otisky/ Bohuslava Reynka. Vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů v Praze, 1981. Uloženo v papírových deskách 30 x 22 cm.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED