• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři

    No.: 1

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:00

    tisk, 20,5 x 20,5 cm, tisk Trico Praha, podle cyklu dřevorytů Josefa Váchala z roku 1913 vydalo Nakladatelství Argestea v počtu čtyřset výtisků, v Praze 1995, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    No.: 2

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:01

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, sign. PD J.Váchal, lehce zažloutlý papír, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:02

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    No.: 4

    Auction price: 3.900 CZK (145 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:03

    wood engraving , 21 x 21 cm, stamped JV, catalog attachment in the copy of 100 copies for the author's exhibition in Vilímka's Gallery (31. I. - 18. II., 47), František Dvořák František Tichý Graphic work listed under No. 139, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Su…

    Current price: 3.900 CZK (145 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    No.: 5

    Auction price: 950 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:04

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Vách…

    Current price: 950 CZK (36 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 6

    Auction price: 850 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:05

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 850 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    No.: 7

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:06

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:07

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Prales

    No.: 9

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:08

    tisk, 49,5 x 34 cm, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    No.: 10

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:09

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Máňa Jančáková

    No.: 11

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:10

    barevný dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,5 cm, sign. PD JVáchal 36, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Ing. St. a J. Novákovi

    No.: 12

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:11

    barevný dřevoryt, 1936, 13 x 8,8 cm, sign. PD JVáchal, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Ot. Hradečný

    No.: 13

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:12

    barevný dřevoryt, 1936, 12 x 8 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, na papíře skvrny, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris F. Dvořáčková

    No.: 14

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:13

    barevný dřevoryt, 1936, 6,8 x 5 cm, sign. PD JVáchal 1936, autorský tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslava Svobody

    No.: 15

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:14

    barevný dřevoryt, 1939, 15 x 12,1 cm, sign. PD J. Váchal 39, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 2.200 CZK (82 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. F. M. Klicman

    No.: 16

    Auction price: 2.300 CZK (86 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:15

    barevný dřevoryt, 1941, 14,2 x 6,9 cm, sign. PD J. Váchal 41, autorský tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jiří Havelka

    No.: 17

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:16

    barevný dřevoryt, 1947, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD Váchal, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    No.: 18

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:17

    barevný dřevoryt, 1947, 9 x 8,3 cm, sign. PD J. Váchal 47, při okrajích potrhané, mimo tisk, lehce zašpiněný papír, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Josef Jiřička

    No.: 19

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:18

    barevný dřevoryt, 1949, 11,8 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 49, na papíře drobné skvrnky, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jos. Jiřička

    No.: 20

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:19

    barevný dřevoryt, 1949, 19,8 x 16,4 cm, sign. PD 1949. J. Váchal, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ladislav Hodný

    No.: 21

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:20

    barevný dřevoryt, 1951, 12 x 8,6 cm, sign. PD J.Váchal 51, při okrajích potrháno, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    No.: 22

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:21

    barevný dřevoryt, 8,9 x 8,2 cm, sign. PD JVáchal, při okrajích pomačkaný, mimo tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ctibor Šťastný

    No.: 23

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:22

    barevný dřevoryt, 10,6 x 10,4 cm, sign. PD JVáchal, autorský tisk, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ruce

    No.: 24

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:23

    13 x barevný dřevoryt, rozměr desek 35,8 x 25,5, jednotlivé grafiky cca 20 x 15 cm, Třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, Praha MCMXLIII, místy po okrajích přehnutý papír, papírová úvodní obálka na hřbetu roztržena, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the gr…

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Hřbitov v Soči

    No.: 25

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:24

    woodcut, 7,4 x 9,5 cm, signed right/lower J. Váchal, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Olenka Loutocká

    No.: 26

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:25

    woodcut, 1946, 20 x 14 cm, signed right/lower J. Váchal 1946, on paper spots, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Ing. Jaroslav Polívka

    No.: 27

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:26

    woodcut, 14,6 x 9,8 cm, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Spolku k ochraně zvířat

    No.: 28

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:27

    woodcut, 11 x 10,5 cm, signed right/lower J. Váchal, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Stanislav Knorr

    No.: 29

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:28

    woodcut, 1925, 10 x 10 cm, signed right/lower J. Váchal 25, on paper spots, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Ing. Dr. Jaroslav Polívka

    No.: 30

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 08. 2020 18:29

    woodcut, 14,8 x 9,2 cm, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (30 €)