auction history

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    No.: 267543

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2022 20:39

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    No.: 252538

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 21:02

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    No.: 251164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:55

    dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at College Sainte-Barbe in Paris, later at École des Beaux Arts in the same place

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Lubomír Manda

    No.: 249470

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:40

    lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    No.: 249271

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:34

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    No.: 247042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    No.: 246718

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:04

    suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    No.: 244180

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    No.: 237946

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16

    Current price: 270 CZK (12 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    No.: 237929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    No.: 234890

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:52

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Dětské hry se psem

    No.: 226296

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:42

    tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Dite and Masek at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 204861

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:04

    tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Souček

    K Týnskému chrámu

    No.: 267443

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:20

    akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Souček

    Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží

    No.: 267442

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:18

    akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Milena Dvořáková

    Hommage á Antonio Vivaldi

    No.: 267426

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46

    litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

  • Miroslav Pošvic

    Let

    No.: 267407

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:10

    litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na Karlově mostě

    No.: 262395

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 19:00

    akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    No.: 248658

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 18:10

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    No.: 244464

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:53

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Ulice

    No.: 259270

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:50

    litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy v předklonu

    No.: 179455

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:45

    pencil, paper, 26,9 x 19,7 cm, signed RD Ant. Lhoták, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy opírající se

    No.: 179457

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:44

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    No.: 179458

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:43

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Adam a Eva u stromu moudrosti

    No.: 267912

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:33

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Sklenice u okna

    No.: 234272

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:31

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Procházka

    No.: 267902

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:25

    suchá jehla, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Déšť

    No.: 267901

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:24

    Current price: 250 CZK (11 €)