-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 281521Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
No.: 220318Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 281522Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 281523Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
No.: 220325Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 281524Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
No.: 281525Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
No.: 220342Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:28
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, member and chairman o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
No.: 281526Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Zátiší
No.: 281527Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
No.: 220352Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:30
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The University of Technology in Brno, the disciple of prof. J. Benda, V. V. Stech and J. Pecirek at The Secondary Arts and Crafts School in Prague, co-founder and chairman of The Group of Olomouc Artists,…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Secret 80
No.: 281528Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:31
akryl, plátno, 195 x 155 cm, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
No.: 281529Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 750.000 CZK (31.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
No.: 220364Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
No.: 281530Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:33
olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
No.: 281531Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Přikryl
(1928)
Beethoven
No.: 220366Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:34
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
No.: 281532Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:35
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Current price: 185.000 CZK (7.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Ptáček
(1949)
Hnízda (diptych)
No.: 281533Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Krejčová
(1946)
Kašna v dešti
No.: 220372Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:36
linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
No.: 281534Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Valter
(1909-2006)
Kůň
No.: 281535Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Múza
No.: 226140Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:38
dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Franta
(1962)
Černá váza
No.: 281536Auction price: 67.000 CZK (2.792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:39
olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 67.000 CZK (2.792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
No.: 281537Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Brada
Jestřáb
No.: 226151Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
No.: 281538Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:41
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - lodě
No.: 281539Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:42
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Bružeňák
PF 76 Mirko Riedl
No.: 226154Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:42
litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Brodící se koně
No.: 281540Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:43
pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 60.000 CZK (2.500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED