• Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 31

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:30

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie , pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 32

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:31

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, Masaryk a Vojcechovský, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 33

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:32

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 34

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:33

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, Masaryk a Syrový, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 35

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:34

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, vojenské cvičení na Hané v roce 1929, náčelník Generálního štábu jugoslávské armády gen. Milovanovič, gen. Syrový, Masaryk, Vocechovský, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    No.: 36

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:35

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, vojenské cvičení na Hané v roce 1929, v popředí gen. Sergej Vojcechovský, v pozadí maršál Pétain, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Pohlednice

    No.: 37

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:36

    5x pohlednice, 8 x 13,5 cm, soubor pohlednic znázorňujících působení československých legionářů na Sibiři, razítko Památník odboje, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Neznámí autor

    Projev kapitána Smutného na smuteční tryzně Jenoty československé obce legionářské na Vinohradech za oběti druhého odboje

    No.: 38

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:37

    4x bromostříbrná fotografie, 13 x 18 cm, Foto ČTK, Praha, 1946, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Neznámí autor

    armádní generál Jan Syrový

    No.: 39

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:38

    fotografie, 23,5 x 17,5 cm, portrétní čb. fotografie, lehce pomáčkáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Neznámí autor

    Masaryk se zástupci armády

    No.: 40

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:39

    fotografie, 13 x 18 cm, bromostříbrná fotografie, popisek na zdaní straně, r. 1928, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Neznámí autor

    Soubor malých fotografií

    No.: 41

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:40

    8x fotografie, 6 x 4,5 cm, soubor drobných fotografií zachycujících život na frontě, lehce opotřebeno , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Československá generalita

    No.: 42

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 17. 02. 2022 17:41

    7x bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, 2x portrét gen. F. Hněvkovského, portrét gen. Mikuláš Ferjenčík a Karel Husárek, 3x fotografie od pomníku plukovníka Švece, foto Centropress Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zátoka

    No.: 1

    Auction price: 5.300 CZK (221 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:00

    olej, karton, 21 x 32 cm, sign. PN František Říha , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 5.300 CZK (221 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Po orbě

    No.: 2

    Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:01

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 33.000 CZK (1.375 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    No.: 3

    Auction price: 21.300 CZK (888 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:02

    olej, sololit, 59 x 40 cm, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 21.300 CZK (888 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za humny

    No.: 4

    Auction price: 16.800 CZK (700 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:03

    akvarel, papír, 57 x 45 cm, sign. PD František Říha, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 16.800 CZK (700 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Sedláčkova stezka

    No.: 5

    Auction price: 19.450 CZK (811 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:04

    akvarel, papír, 44 x 56 cm, sign. PD František Říha, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 19.450 CZK (811 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    No.: 6

    Auction price: 16.500 CZK (688 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:05

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 16.500 CZK (688 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • František Říha

    (1910-1986)

    Fialové nábřeží

    No.: 7

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:06

    oil on hardboard, 55 x 45 cm, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká vesnice

    No.: 8

    Auction price: 14.500 CZK (605 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:07

    oil, fiberboard, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. RD František Říha 77, rám, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 14.500 CZK (605 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    No.: 9

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:08

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    No.: 10

    Auction price: 7.800 CZK (325 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:09

    olej, lepenka, 24 x 21 cm, sign. PD Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 7.800 CZK (325 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    No.: 11

    Auction price: 6.600 CZK (275 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:10

    olej, lepenka, 24 x 19 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 6.600 CZK (275 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    No.: 12

    Auction price: 7.200 CZK (300 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:11

    olej, lepenka, 21 x 32 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 7.200 CZK (300 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    No.: 13

    Auction price: 5.650 CZK (236 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:12

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 5.650 CZK (236 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    No.: 14

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:13

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    V hale

    No.: 16

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:15

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD František Říha, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    U rybníka

    No.: 17

    Auction price: 18.900 CZK (788 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:16

    watercolor paper, 1956, 39 x 55 cm, signed lower/left František Říha 1956, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 18.900 CZK (788 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    No.: 18

    Auction price: 8.750 CZK (365 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:17

    oil, fibreboard, 50 x 40,5 cm, sign. RD František Říha, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 8.750 CZK (365 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Maják

    No.: 19

    Auction price: 11.900 CZK (496 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 10:18

    watercolour, paper, 43 x 56 cm, rám, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 11.900 CZK (496 €)