-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
No.: 50Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
No.: 16Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:45
dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
No.: 11Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
No.: 9Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
No.: 1Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Emil Filla
(1882-1953)
Matches
No.: 8Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:07
etching, aquatint, 19,6 x 15,5 cm, sign. lower/right Emil Filla, yellowed paper, small stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Nebula
No.: 5Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:04
dry needle, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. lower/right Boštík 65, frame, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
No.: 41Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
B. Holt
Frau Page
No.: 31Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
No.: 30Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
No.: 25Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
No.: 22Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
No.: 12Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
No.: 11Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
No.: 4Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
No.: 1Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Bohuslav Kutil
(1907-1982)
Pohled na Kolín
No.: 318Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. LD Kutil, sign. vzadu B. Kutil 1940, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
-
Bohumil Lonek
(1903-1998)
Pardubice
No.: 314Auction price: 20.800 CZK (867 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:16
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Current price: 20.800 CZK (867 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Davril
Zimní potok
No.: 308Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:07
grafický list, 15,5 x 21,2 cm, sign. PD Davril, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Bernard Daníček
Loď na moři
No.: 303Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
-
J. Weigl
Vřesová studánka
No.: 300Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:59
olej, plátno, 1937, 38 x 49 cm, sign. PD J. Weigl 37, rám, plátno protrženo
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
No.: 291Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:50
olej, lepenka, 1937, 47 x 67 cm, sign. LD R Fr. Najman 1937, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.350 CZK (57 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Josef Syrový
(1879-1956)
Krajina
No.: 282Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids