• Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    V kavárně (Dva muži sedící u stolu)

    No.: 1

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Planned termination: 28. 11. 2022 20:00

    lept, 12,5 x 14,5 cm, pozdější otisk z původní desky, nabízená položka patří mezi neobyčejně zajímavé lepty, které ve volném žánrovém pojetí zachycují atmosféru kaváren a hostinců. Jejich pojetí je různorodé. Lept Dva muži sedící u stolu se vyznačuje uvážlivou střídmostí v uchopení zadumaného, do se…

    Current price: 160.000 CZK (6.667 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Velkej den

    No.: 19746

    Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 2020, 85 x 110 cm, signed on reverse LUKÁŠ MIFFEK, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    No.: 19744

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    START AUCTION ...

    acrylic canvas, 2012, 60,5 x 59,7 cm, signed on reverse A.L12, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    No.: 19745

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 2015, 35 x 35 cm, signed lower/right Mocek 015, rám, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    No.: 19736

    Auction price: 44.000 CZK (1.834 €)

    START AUCTION ...

    acrylic on canvas , 2017, 99,5 x 100 cm, signed on lower/right Grimmich 17, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 44.000 CZK (1.834 €)

  • Vladimír Větrovský

    Něco se děje - Semenění

    No.: 19742

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    START AUCTION ...

    acrylic, canvas, 2012, 60 x 50 cm, signed lower/right Wladimir 12, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    No.: 19740

    Auction price: 180.000 CZK (7.500 €)

    START AUCTION ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Current price: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    No.: 19732

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 1974, 58 x 67 cm, signed lower/right J. Rada 74, rám

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    No.: 19701

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    START AUCTION ...

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    No.: 19739

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    START AUCTION ...

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    No.: 19741

    START AUCTION ...

    oil, canvas, 2016, 70 x 90 cm, signed lower/right J. Spěváček 2016, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…

    Estimate: k CZK

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    No.: 19728

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 1969, 65 x 70 cm, rám

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Estimate: k CZK

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    No.: 19737

    Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)

    START AUCTION ...

    acrylic, canvas, 2020, 160 x 190 cm, signed lower/right GRIMMICH 2020, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Altmann

    Cirkus ´82

    No.: 267857

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1982, 16,6 x 12,6 cm, sign. PD Jiří Altmann 82, 55/200, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Tittelbach, Soucek and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    No.: 267858

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:01

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Cirkus ´82

    No.: 267859

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:02

    lept, 1982, 12,9 x 10,3 cm, sign. PD D. Halata 82, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiřina Hartingerová - Tobolíková

    Cirkus ´82

    No.: 267860

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:03

    lept, 1982, 18,5 x 13 cm, sign. PD Hartingerová - Tobolíková 82, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cirkus ´82

    No.: 267861

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:04

    lept, 1981, 25 x 18 cm, sign. PD Hořánek 81, 55/69, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    No.: 267862

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:05

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Chatrny at The Secondary School of Applied Arts in Brno, member of The Czech Union of Caricaturists, the group Universal obelisk

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Květa Jadrníčková

    (1921)

    Cirkus ´82

    No.: 267863

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:06

    lept, 1981, 14,7 x 10 cm, sign. PD K. Jadrníčková 81, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Kintera

    Cirkus ´82

    No.: 267864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:07

    lept, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD Vladimír Kintera, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Cirkus ´82

    No.: 267865

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:08

    lept, 1982, 13,2 x 9,8 cm, sign. PD Kolařík 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Cirkus ´82

    No.: 267866

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:09

    litografie, 17,4 x 14 cm, sign. PD Krumphanzlová, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus ´82

    No.: 267867

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:10

    litografie, 1982, 25 x 17,4 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mathauser

    (1926)

    Cirkus ´82

    No.: 267868

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:11

    litografie, 1981, 26,3 x 17,6 cm, sign. PD Mathauser 81, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Netušil

    Cirkus ´82

    No.: 267869

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:12

    lept, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD Netušil 81, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cirkus ´82

    No.: 267870

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:13

    lept, 16,8 x 25,2 cm, sign. PD nečitelně, 55/63, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art group…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Paleček

    Cirkus ´82

    No.: 267871

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:14

    litografie, 1982, 17,4 x 14 cm, sign. DU Josef Paleček 1982, 55/95, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pálek

    Cirkus ´82

    No.: 267872

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:15

    lept, 1981, 16,2 x 12,7 cm, sign. PD J. Pálek, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cirkus ´82

    No.: 267873

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 05. 12. 2022 18:16

    lept, 1982, 16,6 x 11,2 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)