• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    No.: 1

    Auction price: 4.800 CZK (172 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:00

    tuš, papír, 1948, 22,7 x 30,8 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.800 CZK (172 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    No.: 2

    Auction price: 9.000 CZK (322 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 9.000 CZK (322 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    No.: 3

    Auction price: 5.500 CZK (197 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (197 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    No.: 4

    Auction price: 12.000 CZK (429 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (429 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    No.: 5

    Auction price: 35.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    No.: 6

    Auction price: 26.000 CZK (929 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:05

    Current price: 26.000 CZK (929 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    No.: 7

    Auction price: 8.000 CZK (286 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:06

    Current price: 8.000 CZK (286 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    No.: 8

    Auction price: 10.000 CZK (358 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:07

    Current price: 10.000 CZK (358 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    No.: 9

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:08

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:09

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    No.: 11

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:10

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Kateřina Miler

    Krtek a pařez

    No.: 12

    Auction price: 30.000 CZK (1.072 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Current price: 30.000 CZK (1.072 €)

  • Kateřina Miler

    Kalhotky s kapsami

    No.: 13

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:12

  • Kateřina Miler

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    No.: 14

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:13

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:14

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:15

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:16

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:17

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:18

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    V. Nezval: Diabolo

    No.: 674

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:00

    bibliofilie, obálka a úprava V. Obrtel, ex. 239/550, ed. Olymp, sv. 5, vytiskla Legiografie, vyd. Nakladatelství Vaněk & Votava, Praha, 1926, brož, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    No.: 675

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    No.: 676

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:02

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Leon Barry: Děd

    No.: 677

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:03

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Marie Marešová

    (1924-2000)

    V. Říha: Růženec

    No.: 678

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:04

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Radovánky nevinných dítek o vánocích od Jakuba Jana Ryby

    No.: 679

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:05

    bibliofilie, 1934, 26,5 x 21,5 cm, ilustrace a typografická úprava Karel Svolinský, vydal Spolek českých bibliofilů 1934, mírně poškozený přebal, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Holl…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Listina krále Vladislava

    No.: 680

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:06

    bibliofilie s původním dřevorytem, 1938, 33 x 25 cm, sign. PD Jar. Dobrovolský, Hodonín 1938, zašpiněný přebal

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    No.: 681

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:07

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    No.: 682

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:08

    10 grafických listů, 1977, cca 25,5 x 12 cm, sign. PD Procházka 77, 10 číslovaných exemplářů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Útěcha srdce

    No.: 683

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:09

    bibliofilie, kolem 1902, 15 x 11 cm, modlitby pro vzdělané paní a dívky české, Praha, česká grafická společnost Unie, sepsal Xaver Dvořák, barevná ilustrace ve frontispisu, dvoubarevné ilustrace a secesní výzdoba každé stránky Hugo Böttinger, 515 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple…

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    In memoriam

    No.: 684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:10

    bibliofilie s devíti linoryty, 1987, 32 x 15 cm, 199, In memoriam Marie Chadimové - Martinové vytiskl Jiří Chadima, Praha, 1987, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)