• Juraj Čorňák

    Krajina se stromy

    No.: 554

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:44

    olej, plátno, 63 x 82 cm, sign. PD Čorňák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Juraj Čorňák

    Krajina se stromy a stavením

    No.: 555

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:45

    olej, plátno, 74,5 x 74,5 cm, sign. PD Čorňák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    No.: 556

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:46

    litografický ofset, 47 x 32,3 cm, sign. PD Dalí, ilustrace ke knize Salvador Dalí llustra Casanova, vydal Delfino - Edizoni darte - Roma 1980, kniha obsahuje třináct ilustrací inspirovaných pamětmi Giacoma Casanovy, LD slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of…

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    No.: 557

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:47

    olej, plátno, 131,5 x 81 cm, sign. PD Daněk - Sedláček, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portét dívky

    No.: 558

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:48

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    No.: 559

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:49

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    No.: 560

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:50

    olej, sololit, 25 x 17,5 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    No.: 561

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:51

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 562

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:52

    olej, plátno, 14,5 x 24 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 563

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:53

    bromostříbrná fotografie, 38,4 x 28,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    No.: 566

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:56

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    No.: 567

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:57

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Břízy

    No.: 568

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:58

    akryl, plátno, 2018, 30 x 30 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    No.: 569

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:59

    linoryt, 40 x 39,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Dvořák (Jech)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    No.: 570

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:00

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kočka za oknem

    No.: 571

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:01

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 81/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    První heslo na světě

    No.: 572

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:02

    litografie, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Effel, rám, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Ženský akt

    No.: 573

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:03

    fotografie s využitím sabatierrova efektu, 27,8 x 21,6 (21,8 x 15,8) cm, pozdější zvětšenina z 90. let (původně 30. -40. léta), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Milan Erazim

    Průnik No. 1

    No.: 574

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:04

    lept, akvatinta, 1987, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD M. Erazim 87, 57/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    No.: 575

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:05

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    No.: 576

    Auction price: 69.000 CZK (2.760 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:06

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, the disciple of prof. Bukovac, Roubalik and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma

    Current price: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava II.

    No.: 577

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:07

    litografie, 1963, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of …

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava

    No.: 578

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:08

    litografie, 1963, 12 x 7 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the g…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava II.

    No.: 579

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:09

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postavy

    No.: 580

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:10

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava

    No.: 581

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:11

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Modonna

    No.: 582

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:12

    tisk, 63 x 44,3 cm, značeno v tisku LD 1940 MFK,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    No.: 583

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:13

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Cyril a Metoděj

    No.: 584

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:14

    dřevoryt, 42,5 x 29,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    No.: 585

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 11:15

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)