• Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Večer

    No.: 251439

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:40

    litografie, 1973, 18,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1973, pasparta, č. 50/60, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Výlov

    No.: 251440

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:41

    litografie, 21,5 x 39,5 cm, sign. PD Hejný, rám, č. 10/170, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Slunečnice

    No.: 251441

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:42

    olej, sololit, 59 x 23 cm, sign. LD Hejný, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Trčka

    Ženský akt

    No.: 251442

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:43

    pastel, papír, 38 x 27 cm, sign. PD Trčka, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pohled na Pražský hrad a chrám sv. Mikuláše

    No.: 251443

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:44

    ocelorytina, 11 x 10,5 cm, sign. DU JHerčík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Luboš Bucek

    (1954-2007)

    Lekníny

    No.: 251444

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:45

    linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Kostky

    No.: 251445

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:46

    litografie, 18,5 x 13 cm, sign. PD ZZálešák, pasparta, č. 2/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Zálešák

    No.: 251446

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:47

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Děti

    No.: 251447

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:48

    olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kopretiny

    No.: 251448

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:49

    dřevoryt, 61 x 23 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Zátiší s makrelami

    No.: 251449

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:50

    olej, papír, 30 x 42 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Dívka v kleci

    No.: 251450

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:51

    litografie, 1980, 18,5 x 13,2 cm, sign. PD ZZálešák 80, č. 28/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Orloj

    No.: 251451

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:52

    litografie, 1983, 17 x 12,2 cm, sign. PD ZZálešák 1983, č. 7/70, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Tvář

    No.: 251452

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:53

    litografie, 1981, 18,7 x 13,7 cm, sign. PD ZZálešák 81, č. 15/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Sv. Jiří

    No.: 251453

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:54

    litografie, 23,5 x 32 cm, sign. DU Knobloch, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noc a den

    No.: 251454

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:55

    linoryt, 17,2 x 11 cm, sign. DU FPeterka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Jihočeská vesnice

    No.: 251455

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:56

    dřevoryt, 15,8 x 21,6 cm, sign. PD Hejný, č. 20/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník

    No.: 251456

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:57

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Stavení

    No.: 251457

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:58

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník s loďkami

    No.: 251458

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 14:59

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:00

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Postava

    No.: 251460

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:01

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    No.: 251461

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:02

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Loďky

    No.: 251462

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:03

    olej, sololit, 28 x 90 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Mars

    No.: 251463

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:04

    litografie, 32 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Herbert Kisza

    My z téže látky jsme...

    No.: 251464

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:05

    lept, akvatinta, 1974, 32,3 x 23,2 cm, sign. PD H. Kisza 74, rám, č. 15/15, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Matka s dítětem

    No.: 251466

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:07

    dřevoryt, 24,3 x 10,6 cm, sign. DU Wielgus, při okrajích pokrčený, lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Bulant

    Safijánská zima

    No.: 251467

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:08

    běloba, tuš, papír, 20,8 x 30,2 cm, předsádka ke knize: Z.M. Kuděj: Safijánská noc, Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod 1957, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Portrét dívky

    No.: 251468

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:09

    litografie, 16 x 11,7 cm, monogr. PD RK, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • monogramista P.K.

    Hradčany

    No.: 251469

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 15:10

    dřevoryt, 13,6 x 22,2 cm, monogr. PD P.K., při okrajích přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)