Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Pohled na mrakodrapy New Yorku

    No.: 363

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 45 x 63 cm, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kouzelník

    No.: 348

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    sklo, v. 29,5 cm

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Stojící ženský akt

    No.: 347

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    cín, v. 40,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét dívky, portrét chlapce

    No.: 487

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    2 x malba na slonovině, 6 x 4,5 a 6,5 x 5 cm, 2 x rám, zezadu nalepen štítek: Josef Fiše; umělecký závod starožitností, nepatrně odřená barva na okraji rámečku; rám s portrétem muže má menší prasklinu o velikosti 1,5cm,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Muž s děckem

    No.: 486

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, začátek 19. století, 42,5 x 34,5 cm, rám, restaurováno, na rámu drobná poškození

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ženská figura

    No.: 501

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 100 x 80 cm, rám

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kompozice

    No.: 425

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    písek, kombinovaná technika, dřevotříska, 31 x 24 cm

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jelení příkop s Pražským hradem

    No.: 458

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Neznámý autor

    Pohled na Staré město pražské

    No.: 457

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen,

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Sedíci akt

    No.: 80

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:08

    tužka, uhel, papír, 45 x 58 cm, LD Mongr., zažloutlý, pokrčený papír, na levém okraji natržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    No.: 69

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:30

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Neznámý autor

    Foxteriér

    No.: 215379

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:48

    lept, 10,8 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Německý ovčák

    No.: 215378

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 18:49

    lept, 10 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor

    Veduta...

    No.: 241789

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:48

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ježíšek (PF)

    No.: 242748

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:12

    dřevoryt, 10,5 x 7,6 cm, pod grafikou tištěn text: P.F. František a Jarmila Zvěřinovi,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:20

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Můstek

    No.: 248965

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:52

    olej, plátno, 99 x 68 cm, rám, plátno poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Neznámý autor

    Veduta di Livorno

    No.: 248969

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:54

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na město

    No.: 242803

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:10

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Humr

    No.: 243002

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:36

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    No.: 243658

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:04

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejša

    No.: 243659

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:06

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Gejši

    No.: 243660

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:08

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:34

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chaloupka

    No.: 245591

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:46

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    No.: 245595

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:52

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Madona

    No.: 250986

    Auction price: 3.400 CZK (136 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:40

    olej, plátno, 95,5 x 69,8 cm, rám, místy sedřená barva na plátně,

    Current price: 3.400 CZK (136 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    CML in Blue

    No.: 238365

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:53

    india ink, paper, 1979, 9 x 9 cm, signned RD, 12.79

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Prvosenka

    No.: 249530

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:08

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, zažloutlý a místy zašpiněný papír, místy hnědé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Narcis

    No.: 249531

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:10

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý papír, zašpiněno v pravém spodním rohu,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.