-
Vojtěch Volavka
(1899-1985)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 844Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1963, 30 x 21 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 8.1.1963, v původní obálce. Historik umění, zaměřený na české a francouzské umění 19. a 20. stol., technické a technologické předpoklady vzniku uměleckého díla., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Arnošt Grund
(1844-1918)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1898, 46 x 29 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 24.3.1898, v původní obálce. Arnošt Grund (vlastním jménem Arnošt Hauschild, 8. března 1844 Praha – 20. prosince 1918 Praha) byl český koncertní a operní pěvec.Působil v pražském Prozatimním divadle do r. 1868, následně přijal krátké angažmá ve V…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Zítek
(1890-1956)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 846Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1946, 17 x 22,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z roku 1946, v původní obálce, psáno na zadní straně fotografické podobizny operního pěvce (basista, člen Národního divadla, v r. 1946 jmenován národním umělcem), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Benito Mussolini
(1883-1945)
Mluvím s Brunem
No.: 847Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, Orbis, Praha 1943, Ex. 1076/1500, 131 s., plpl. vazba s obálkou, dobrý stav knihy, obálka zašpiněná, při okrajích poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Der Schulungsbrief
No.: 848Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 28 x 20,5 cm, propagandistický měsíčník vydávaný stranickým orgánem (NSDAP), r. 1942, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Der Ostmarkbrief
No.: 849Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 29,5 x 21 cm, propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Die SA.
No.: 850Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 30 x 22 cm, propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Böhmen und Mähren, ročník 1942
No.: 851Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
9x časopis, 35 x 27,5 cm, kompletní ročník protektorátního propagandistického časopisu, velké množstí fotografií a ilustrací, č. 6 pojednává o smrti a pohřbu Reinharda Heydricha, vyd. Volk und Reich, Prag, 1942, zašpiněno při okrajích, místy zvlněný papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděn…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
100x sešit, 31 x 24 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z první poloviny 1. světové války, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Le Miroir
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
58x sešit, 33 x 23 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z let 1914 - 1918, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Hanns Kerrl
(1887-1941)
Reichstagung in Nürnberg 1938 (Der Parteitag Grossdeutschland)
No.: 855Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obs. značné množství čb. fotografií nacistického Německa, vyd. Baterlandischer Verlag, Berlin, 1939, pův. clpl. vazba s pův. ob., 406s., desky při okrajích mírně odřené, růžky lehce naražené, na ořízkách flíčky, jinak velmi dobrý a pěkný stav knihy, ob. při okrajích otřepená a s flíčkama, na …
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Na vesnici
No.: 124236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:50
lithograph, 1989, 44 x 33 cm, signed RD Váňa 89, author's print, paper slightly flexed in its lower left corner
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice IV.
No.: 124951Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:13
mixed media, paper, 1975, 33 x 44,8 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice V.
No.: 124952Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:12
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
No.: 135707Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:14
watercolour, drawing ink, paper, 26,7 x 35,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Karel Krejcar
Krajina s řekou
No.: 136578Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:57
woodcut, 1962, 13 x 19,2 cm, signed RD Karel Krejcar, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
No.: 139648Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:32
pencil, paper, 1940, 32 x 25,2 cm, signed RD Bělocvětov 40, paper torn near margins, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Branč
(1927)
Zlatá rybka
No.: 174116Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:07
lithography, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. RD Lad. Branč, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177863Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:00
pastel, paper, 51,5 x 39,5 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
No.: 177864Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:02
pastel, paper, 59 x 44 cm, signed RD Z. Brož, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
T. Majdl
Květinové zátiší
No.: 177919Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karla Hejnová - Talabardon
(1922)
Krávy na pastvě
No.: 178485Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:10
aquarelle, ink, paper, 22,2 x 32,5 cm, sign. RD Ch. Talabardon
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
No.: 178757Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:00
crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
No.: 179058Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:06
charcoal, paper, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dedication below, yellowed paper, scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
No.: 186102Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:08
oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Entler
(1948)
Pohled z okna v noci
No.: 186696Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:15
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice I.
No.: 188711Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:11
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice II.
No.: 188712Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:10
mixed media, paper, 1975, 33 x 44,8 cm, signed LD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice III.
No.: 188713Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:09
mixed media, paper, 1975, 32,4 x 45 cm, signed RD Miloš Doubek
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED