• Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    No.: 1202

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    No.: 1198

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Konvolut 24 grafik

    No.: 1184

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Robert Heath

    No.: 1173

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:17

    kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antoine Joseph Gaitte

    (1753-1835)

    Plan de la Bastille

    No.: 1165

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:09

    ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules David

    (1808-1892)

    Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789

    No.: 1164

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:08

    litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution

    No.: 1163

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:07

    rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )

    No.: 1162

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:06

    rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Prairialské povstání

    No.: 1161

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:05

    rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)

    No.: 1160

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:04

    rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Přísaha v mičovně

    No.: 1159

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:03

    rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Povstání 13. vendémiairu

    No.: 1158

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:02

    rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • C. Chardon

    (1832-1896)

    Dobytí Bastily

    No.: 1157

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:01

    rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Pivní koza

    No.: 1086

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:50

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Staré město

    No.: 1085

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Středisko ochránců přírody

    No.: 1084

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    U Národního divadla

    No.: 1083

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    No.: 1082

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kantorek

    (1942)

    Mlsný pavouk

    No.: 1073

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:37

    tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip III.

    No.: 1070

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:34

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip II.

    No.: 1069

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:33

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip

    No.: 1068

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:32

    tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    No.: 1048

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:12

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    No.: 1026

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:50

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jeanne DOrge

    (1879-1964)

    Voice in the Circle & Lobos

    No.: 943

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:27

    bibliofilie, 24 x 16 ; 19 x 12 cm, podpis a věnování americké básnířky a malířky Jeanne DOrge s vročením na patitulu sbírky Voice in the Circle, vazba Hans E. Schuberth, vydal Noel Young, Santa Barbara (California) 1955, polopl. vazba, 96s., ex. 500, drobné nečistoty, velmi dobrý stav první vydaná …

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1954

    No.: 1555

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:39

    fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jakub Procházka

    (1818-1893)

    Žiwot sw. Františka Borgie

    No.: 1520

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:04

    kniha, edice Bibliotéka životů Swatých, Nákladem Dědictví sv. Cyrilla s Methodia pro rok 1860, tiskem dědiců Rudolfa Rohrera, v komisi u Nitsche a Grosse, vydáno w Brně 1860, původní kartonová obálka, 712 stran, velmi dobře zachováno, zažloutlé listy, skrny a drobná poškození na obálce , Provenanc…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Teige

    (1900-1951)

    V. Nezval: Most

    No.: 1499

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:43

    bibliofilie, Básně 1919-1921, s předmluvou z r. 1937 - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1937, orig. brož, 212s., velmi dobrý stav, obálka při krajích oříznutá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, stu…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    Kštice Bereniky

    No.: 1477

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:21

    bibliofilie, typografie V. Obrtel?, dvoubarev. titul, 1. sv. edice Kvart, tisk Fr. Loos, vydal Václav Čejka, Praha 1937, 74s., orig. brož., částečně nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    V. Thiele: Josef Čapek a kniha

    No.: 1468

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:12

    kniha, úvod. studie J. Kotalík, 128 vyobrazení obálek J. Čapka, soupis a několik vyobrazení knižní grafiky, obálka, vazba a typografie Z. Seydl, vydalo NČSVU, Praha, 1958, clpl vazba s obálkou, 290s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Pra…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.