-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
No.: 1043Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
No.: 1042Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Stingl
(1930-2020)
Indianer ohne Tomahawks
No.: 924Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:08
kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion (Básně)
No.: 899Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:43
Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kořán
(1940-2017)
Living theatre
No.: 1372Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:36
kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Washington Irving
(1783-1859)
Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského
No.: 1514Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:58
kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Hollar periodický sborník grafické práce roč. II
No.: 1363Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:27
bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
No.: 1307Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:31
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Karel Fron: Verše
No.: 1264Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:48
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of Th…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Petr Kávon: La Cérémoie Gachée
No.: 1230Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:14
kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of TT club, the group Q
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irina Nakhova
(1955)
Works / Werke / Raboty 1973 - 2004
No.: 938Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:22
kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Kalendář
No.: 922Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:06
kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member o…
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
No.: 1594Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
No.: 1593Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
No.: 1592Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
No.: 1591Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
No.: 1590Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
No.: 1589Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
No.: 1588Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
No.: 1587Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
No.: 1586Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
No.: 1585Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
No.: 1584Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
No.: 1583Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
No.: 1582Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
No.: 1581Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
No.: 1580Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED