• Marko Čermák

    (1940)

    Dolní Berounka

    No.: 1043

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:07

    tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marko Čermák

    (1940)

    Brdy část hřebeny

    No.: 1042

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:06

    tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Stingl

    (1930-2020)

    Indianer ohne Tomahawks

    No.: 924

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:08

    kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Karásek ze Lvovic

    (1871-1951)

    Endymion (Básně)

    No.: 899

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 08:43

    Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kořán

    (1940-2017)

    Living theatre

    No.: 1372

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:36

    kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Washington Irving

    (1783-1859)

    Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského

    No.: 1514

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 18:58

    kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Hollar periodický sborník grafické práce roč. II

    No.: 1363

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:27

    bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Sirotek

    No.: 1307

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:31

    kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Karel Fron: Verše

    No.: 1264

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:48

    bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of Th…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Petr Kávon: La Cérémoie Gachée

    No.: 1230

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:14

    kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of TT club, the group Q

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    No.: 1201

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irina Nakhova

    (1955)

    Works / Werke / Raboty 1973 - 2004

    No.: 938

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:22

    kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Kalendář

    No.: 922

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:06

    kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the constituent member o…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev II.

    No.: 1598

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:22

    tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev I.

    No.: 1597

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:21

    tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin Béďa

    No.: 1594

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:18

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Národní umělec Jan Werich

    No.: 1593

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:17

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Z památníku leteckého dorostence 1952

    No.: 1592

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:16

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Písničky našeho mládí

    No.: 1591

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:15

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Chuchro naposled v Jeseníku

    No.: 1590

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Kino Oko strakonice 1947

    No.: 1589

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:13

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Skautský tábor Pod Bethánem 1946

    No.: 1588

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:12

    akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Three policemen 1960

    No.: 1587

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:11

    akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Táborový blafák 83

    No.: 1586

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:10

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jeseník: Tři kamarádi

    No.: 1585

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:09

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Tradiční táborák 1979

    No.: 1584

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Horký turnus

    No.: 1583

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:07

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Zámek Střela 1938

    No.: 1582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:06

    akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jihočeská bašta

    No.: 1581

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:05

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Přežití létajícího personálu

    No.: 1580

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.