-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Jan Amos Komenský
No.: 1200Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:44
tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše
No.: 1188Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:32
lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ch. Chardon
(1832-1896)
Přísaha v mičovně: založení třech řádů v národním shromáždění 20.6.1789)
No.: 1156Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:00
rytina, 34 x 45,4 cm, předloha David, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, ohmataný, při jedonm okraji ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C. Molte
Vítání direktoria
No.: 1155Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:59
kolorovaný tisk, 38 x 50 cm, předloha Bosro, papír ohmataný, na okrajích na několika místech natržený, nepatrně pošpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pierre Gabriel Berthault
(1737-1831)
Revoluční výbor za jakobínského teroru
No.: 1154Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:58
rytina, 23,5 x 30 cm, předloha Fragonard, papír ohmataný, na pravém okraji natržený, na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hippolyte Prudhomme
(1793-1853)
Otevření generálních stavů ve Versailles 5. května 1789
No.: 1153Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:57
rytina, 30 x 42 cm, předloha Auguste Couder, papír mírně zažloutlý, s nepatrnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, stopa po lepence na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Edme Bovinet
(1767-1832)
Výcvik císařské gardy za přítomnosti dvou císařů
No.: 1152Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:56
rytina, 32 x 43,5 cm, předloha Swebach - Despontaines, papír zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na pár místech na okraji natržený, celkově ohmataný papír, zateklina mimo tisk, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F.M. Will
Dobytí Bastily
No.: 1151Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:55
rytina, 24,3 x 28 cm, excudit A.V., předloha Jean Louis Prieur, papír ohmataný, zahnědlý, v jednom místě natržený, s četnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Louis Binet
(1744-1800)
Deklarace lidských práv
No.: 1150Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:54
akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Louis Binet
(1744-1800)
Constitution de la République Française
No.: 1149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:53
akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:52
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:51
rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
No.: 1146Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:50
rytina, 23,2 x 29 cm, podle Pierre Gabriel Berthaulta, drobné skvrnky na papíře, papír je ohmataný, rožky jsou ohnuté a otlačené , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:49
rytina, 43 x 28 cm, podle Charles Francois Gabriel Levacheze, papír celkově zažloutlý, při okrajích až zahnědlý, s četnými hnědými skvnkami a zeteklinou na horním okraji, okraj papíru na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
No.: 1144Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:48
rytina, 60,3 x 77,9 cm, v tisku LD: Peint par Victor Adam,, PD: lith par Marin Lavigne. mimo tisk LD: Hemiegegehen von F.C. Vogel in Frankfort A/M, papír odřený a potrhaný, s četnými hnědými skvrnkami, v tisku cca 24 cm natržený kus, skvrny od lepidla v tisku, papír je celkově zažloutlý, Aantiqari.…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:47
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
No.: 1077Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
No.: 1067Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emanuel z Lešehradu
Jen víra
No.: 977Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:01
bibliofilie, podpis autora na předsádce, autor ob. a úpravy neuveden, 3. sv. ed. Zlatá serie českých národ. autorů, vydal Vladislav E. Coufal, nákladem EMNA, Praha 1940, pův. brož, 107 s., vazba částečně rozlepená, obálka zažloutlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Toman
(1877-1946)
Měsíce / Melancholická pout
No.: 972Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:56
Bibliofilie, dvě sbírky, básníkův podpis na patitulu sbírky Měsíce, úprava a 4 celostr. ilustrace Zd. Kratochvíl, ed. Zlatokvět 9. sv., vydal Fr. Borový, Praha 1918; Melancholická pout, kresba na ob. B. Haunerová, ed. Obzory 2. sv., vydal Umělecký měsíčník Obzory, Praha 1906, 2 x orig. brož, (32s.)…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Juliusz Slowacki: Otec morem nakažených v El-Arish
No.: 968Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:52
bibliofilie, přebásnil a podepsal Vl. Holan, dřevoryt B. Lacina, úprava a obálka Fr. Muzika, vydal Spolek českých bibliofilů a nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1953, 37 s., brož, obálka lehce zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vik
Jiří Mahen: Démoni
No.: 967Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:51
bibliofilie, podpis J. Mahena v tiráži, frontispis, typo. úprava F. Vik, 23. svazek edice Amfora, vydal J. Hladký, Hranice 1909, Ex. 6/200, 58 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindra Černohorský
(1911-1988)
Písně o světle domova
No.: 963Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:47
bibliofilie, podpis básníka v tiráži, ilustrace Fr. Zedníček, obálka a úprava J. Eliáš, 1. svazek edice VSJA, vydal Všestudentský spolek Jihočeští akademici, Písek 1940, Ex. 12/300, 41 s., brož, lehce zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vik
Otokar Fischer: Požadavek dne
No.: 962Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:46
bibliofilie, podpis Ot. Fischer, úprava a výzdoba Fr. Vik, vydal M. Píša, Brno 1932, 160 výtisků, 12 s., brož., nerozřezáno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
A.B. Kohout: Hadí květ
No.: 959Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:43
kniha, podpis a úprava Jar. Šváb, vydal jako soukromý tisk autor, Praha 1937, 27 s., brož., zašpiněná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Štorch-Marien
Chvála nakladatelského povolání
No.: 958Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:42
kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otakar Ondráček
(1898)
Josef Hora: Černý závoj
No.: 957Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:41
bibliofilie, podpis básníka J. Hory v tiráži, kresba, obálka a podpis v tiráži O. Ondráček, 3 sv. Mladé edice, Bratislava 1932, Ex. 107/200 na domácím japanu, 16 s., brož., obálka při okrajích lehce poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jiří David: Vladimír Komárek
No.: 947Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:31
kniha, 22 x 23,5 cm, podpis a dedikace umělce, vydalo Severočeské nakladatelství, Liberec 1967, barevné a čb. ukázky prací, 24 s. textu + 56 s. příloh, clpl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav knihy, obálka při okrajích opotřebená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED