On-line auction

.

    Dáma v černém

    No.: 262249

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:36

    uhel, tuš, papír, 1901, 47,8 x 29,5 cm, zažloutlý, ušpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Studie koní

    No.: 262294

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:37

    tuš, papír a rudka, papír, 1944-1946, 20,1 x 24,6 a 19,5 x 28,7 cm, 1x sign. PD K. Oberthor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Kaplička

    No.: 262293

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:38

    uhel, papír, 41,3 x 29,9 cm, sign. PD K. Oberthor, dobrý stav, LU natržený papír, horní část mírně přehnutá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Holl…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Václav Plátek

    (1917-1994)

    Akt schovávající hlavu

    No.: 208104

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:39

    tuš, papír, ruční papír, 30 x 20,3 cm, sign. PN V. Plátek, PF 1989 Paní PhDr. Věře Vokáčové, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Kysela at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Stanislav Příhoda

    Blaník od Velíše

    No.: 262297

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:41

    olej, sololit, 2002, 20 x 29,5 cm, sign. LD Příhoda, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Josef Saska

    Návrat z hradu

    No.: 229876

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:43

    lept, 1978, 18,6 x 9 cm, sign. PD Saska, P.F. 1978 ministerstvo kultury ČSR, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939)

    Tmavá krajina

    No.: 262224

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:44

    etching, 1979, 13 x 17,2 cm, sign. RD Sendlerová 79, author´s print, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach and A. Paderlik, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi ?

    (1882-1959)

    Postava

    No.: 207516

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:45

    lept, 28,5 x 28,6 cm, oříznuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice tulipánů

    No.: 246197

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:46

    kombinovaná technika, papír, 1982, 54 x 41 cm, sign. PD Josef Šolc 11. 3. 1982, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Drážďany

    No.: 192920

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:47

    fix, paper, 1965, 41,7 x 59,8 cm, sign. RD Šolta 65, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Špilar

    (1871-1939)

    Skica

    No.: 250655

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:48

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Lubomír Štefka

    Mimozemská krása

    No.: 224883

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:49

    akvarel, fix, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Štefka85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Lubomír Štefka

    Malíř aktů

    No.: 224880

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:50

    akvarel, papír, 27,5 x 20,9 cm, sign. PF Štefka 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    No.: 224879

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:51

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vlastimil Toman

    Zima na venkově

    No.: 202021

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:52

    linocut, 1963, 36,5 x 26 cm, signed RD Vlast. Toman 63, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vlastimil Toman

    Vesnice pod sněhem

    No.: 202020

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:53

    linocut, 1963, 22,5 x 43 cm, signed RD Vlast. Toman 63, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Schody do zahrady

    No.: 230779

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:54

    lept, 25 x 26,2 cm, sign. PD Emilie Tomanová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Alena Turková

    Dvě pózující ženy

    No.: 206725

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:55

    uhel, papír, 41,7 x 29,8 cm, monog. AT, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Alena Turková

    Pózující dívka v zelené

    No.: 206724

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:56

    tempera, pastel, papír, 41,7 x 29,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alena Turková

    Ženský portrét

    No.: 206620

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:57

    olej, plátno, 43,5 x 34 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alena Turková

    Žena s berlí

    No.: 206616

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:58

    uhel, tempera, papír, 41,7 x 29,7 cm, monog. AT., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Olga Vychodilová

    Trubadúr

    No.: 262229

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 18:59

    lept, 9,2 x 5,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, 39/100, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Tři tváře

    No.: 209258

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:00

    tužka, papír, 1971, 22,5 x 15,9 cm, sign. PD M. Zeithammel 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Z Prahy

    No.: 181134

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:01

    pastel, papír, 1969, 21 x 28 cm, sign. DU Zeithamel 1969

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Franciszek Zmurko

    (1859-1910)

    Vidění doktora Fausta

    No.: 262298

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:02

    tisk, plátno, 11 x 22,3 cm, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    No.: 244752

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:03

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    No.: 257707

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:04

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Vánoční hvězda

    No.: 262274

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:05

    litografie, 34 x 10,6 cm, sign. DU Z. Mlčoch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Dům kde žil Jiří Mucha

    No.: 255563

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:06

    litografie, 14 x 20,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, 30/55, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Dana Šedová

    Kašpar

    No.: 221848

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 02. 2022 19:07

    litografie, 1993, 29,8 x 20 cm, sign. PD Dana Šedová 93, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)