• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vatikán

    Položka č.: 245384

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:04

    olej, papír, 12 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Vaticano, na horním levém rohu malba lehce odřena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžené hory

    Položka č.: 245385

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:06

    olej, plátno, 13,6 x 19,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čluny

    Položka č.: 245386

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:08

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo nahoře je plátno ohnuté a v míste ohybu je malba prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Adam a Eva

    Položka č.: 245387

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:10

    olej, karton, 13,5 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský štít / Zámeček

    Položka č.: 245388

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:12

    olej, karton, 25 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, oboustranná malba, mírně odřeny okraje, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Korinth

    Položka č.: 245389

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:14

    olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Žluté růže

    Položka č.: 245390

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:16

    olej, papír, 16 x 11,2 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Džungle

    Položka č.: 245391

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:18

    olej, papír, 11 x 14,3 cm, sign. PD J. Dlabal, nepatrně odřeno na rozích, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 245392

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:20

    slepotisk, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Golem

    Položka č.: 245393

    Vyvolávací cena: 580 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:22

    Aktuální cena: 580 CZK (21 €)

  • John Hardy

    Lehké dívky

    Položka č.: 245394

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:24

    litografie, 70,5 x 50,5 cm, sign. PD John Hardy, č. 116/275, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Podobizna muže s brýlemi

    Položka č.: 245395

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:26

  • A. Schutz

    Larva

    Položka č.: 245396

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:28

    kombinovaná technika, plátno, 1995, 69,5 x 90 cm, sign. DU A. Schultz, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:30

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Regina Scheuflerová

    Položka č.: 245398

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:32

    litografie, 1992, 13,5 x 63 cm, sign. PN R. Scheuflerová 92, pasparta, pozvánka na oslavu narozenin, na dvou místech řeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Sedící dívka s věncem

    Položka č.: 245399

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:34

    akvarel, papír, 12,8 x 9,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Sedící muž

    Položka č.: 245400

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:36

    akvarel, papír, 10 x 8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 245401

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:38

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Sněhurka

    Položka č.: 245402

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:40

    kombinovaná technika, papír, 1969, 23 x 23 cm, sign. PD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245403

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:42

    litografie, 30 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata IV Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245404

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:44

    litografie, 1977, 32,5 x 24,8 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Le Soleil rouge

    Položka č.: 245405

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:46

    litografie, 1972, 33 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original III, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245406

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:48

    litografie, 1977, 32 x 25 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia original I, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245407

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:50

    litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • František Kaliwoda

    (1859-?)

    Frýdlant

    Položka č.: 245408

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:52

    litografie, 19,3 x 26 cm, PD značeno na kameni AHaun, litografii provedl A. Haun, vydal Eduard Hölzel, Olomouc, mírně zažloutlý, při okraji pomuchlaný a na několika místech mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Staroměstská mostěcká věž

    Položka č.: 245409

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:54

    akvatinta, 29,4 x 22 cm, PD značeno Orig. Rad. V. Rud. Veit, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Chadima

    Vltava

    Položka č.: 245410

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:56

    litografie, 1979, 11,7 x 20,8 cm, sign. PD Chadima 79, č. 70/100, při horním okraji pomuchlaný a nalomený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 21:58

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245412

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 22:00

    litografie, 31 x 47 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata VI Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 22:02