On-line auction

.

  • M. Polák

    Pražský hrad

    No.: 232962

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:40

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    No.: 233251

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:41

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    No.: 233324

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:42

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození,

  • F. Černý

    Borovice

    No.: 234143

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:43

    olej, sololit, 42 x 47,5 cm, sign. PD F. Černý, rám,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Trojan

    Sklízení sena

    No.: 234154

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:44

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, sign. DP Trojan, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    No.: 234305

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:45

    suchá jehla, 2009, 13,5 x 15,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 09, rám, č. 17/34, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    No.: 234419

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:46

    litografie, 17 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    No.: 234845

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:47

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Karel Benetka

    (1939)

    Výletní loď

    No.: 234922

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:48

    serigrafie, 15 x 24,5 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, zezadu autorké razítko,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Karel Benetka

    Noemova archa

    No.: 234923

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:49

    serigrafie, 25 x 17,5 cm, sign. PD Benetka, č. 16/40,

  • Karel Benetka

    Výlet do přírody

    No.: 234924

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:50

    serigrafie, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Benetka, 26/30,

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    No.: 234934

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:51

    litografie, 34,5 x 32,5 cm, sign PD Röhling, zažloutlý papír, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Lov

    No.: 234940

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:52

    kolorovaný lept, 35,5 x 43 cm, při okraji mírně zašpiněný papír,

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Konopiště

    No.: 234941

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:53

    litografie, 1970, 62,8 x 41 cm, sign. PD Mahrla70,

    Stařec

    No.: 235025

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:54

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    No.: 235026

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:55

    pastel, papír, 35 x 39 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, , the disciple of prof. F. Novak, V. Navratil, A. Beran and M. Stolf at The Faculty of Education - Palacky University in Olomouc, member of UVU, chairman of the association of fine artists in Vsetin and Novy Jicin, Arkada

  • Ulrych

    Selka

    No.: 235027

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:56

    pastel, papír, 26,5 x 10,5 cm, sign. PD Ulrych, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    No.: 235040

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:57

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    No.: 235041

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:58

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    No.: 235042

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 10:59

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Jiří Pařík

    Před publikem

    No.: 235049

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:00

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Willi Nowak?

    S maminkou

    No.: 235069

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:01

    tempera, papír, 9,3 x 9,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    No.: 235083

    Auction price: 2.100 CZK (78 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:02

    tempera, papír, 1976, 38,5 x 60,5 cm, sign. PD Chabr 76, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 2.100 CZK (78 €)

    Estimate: k CZK

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    No.: 235105

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:03

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

  • Karel Benetka

    No.: 235332

    Auction price: 750 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 750 CZK (28 €)

  • Zavaro

    Vyjížďka

    No.: 235343

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:05

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180,

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    No.: 235344

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:06

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    No.: 235346

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:07

    litografie, 59 x 43 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, č. 24/60, při spodním okraji pomuchlaný papír, nezasahuje do tisku, , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture a…

  • Steve Leal

    Atraktivní žena

    No.: 235347

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:08

    litografie, 88,8 x 54,6 cm, e.a. , přehnutý levý horní roh papíru,

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    No.: 235362

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:09

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts