On-line auction

.

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    No.: 249282

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:32

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Tanec (P.F. 1992)

    No.: 249283

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:34

    litografie, 1991, 10 x 19 cm, sign. PD Ktoman, aut tisk, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    No.: 249290

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:36

    dřevoryt, 11,5 x 10 cm, sign. LD Jan Kudláček, LD hnědá skvrna, , the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Salomon de Caus

    No.: 249297

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:38

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Julie de Boor

    (1848-1932)

    Wilhelm Scherer

    No.: 249299

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:40

    lept, 15 x 10 cm, značeno PD L. Jacoby rad., LD Julie de Boor gez., ohnutý levý spodní roh,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Kristýna Mandová

    Karlštejn

    No.: 249469

    Auction price: 140 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:42

    lept, 2016, 9,7 x 19,4 cm, sign. PD K. Mandová, č. 3/30, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 140 CZK (6 €)

  • Lubomír Manda

    No.: 249470

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:44

    lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    No.: 249471

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:46

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    No.: 249472

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:48

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    No.: 249480

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:50

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Rittstein

    Lahkým krokom

    No.: 249510

    Auction price: 220 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:52

    tisk, plakát, formát A2 cm, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Olga Vyleťalová

    Obrazy, kresby, plakáty, Olomouc 91

    No.: 249525

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:54

    tisk, plakát, 1991, formát A2 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Flos

    Rybář pod hradem

    No.: 249543

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:56

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hana Storchová

    Rybníček

    No.: 249550

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 22:58

    lept, 25,5 x 48 cm, sign. PD H. Storchová, rám, č. 8/200, zažloutlý papír, při spodním okraji (mimo tisk)výrazný žlutý pruh, na rámu oděrky, , the private disciple of L. Jirincova, disciple of prof. M. Holy and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    No.: 249556

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 23:00

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Krebs

    (1948-2003)

    No.: 249575

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 08. 2021 23:02

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Pavel Lisý

    Portrét muže

    No.: 249577

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:02

    tuš, papír, 1960, 27,2 x 19,3 cm, sign. LD P. Lisý 60, lehce zažloutlý papír, papír místy ušpiněn, , studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Kominík

    No.: 249584

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:04

    litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU Stretti, , the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    No.: 249591

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:06

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, , the disciple of prof. M. Hegar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Jeňýk Pacák

    (1941-2007)

    Kočko-jazz (PF 1998)

    No.: 249596

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:08

    tisk, 9 x 21 cm, značeno DU Jana Jeňýk, uprosřed přeloženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Sluneční princ

    No.: 249605

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:10

    lept, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 112/200, dvojlist, PF 1969, Český fond výtvarných umění, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Ex libris Jana Fučíka

    No.: 249606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:12

    litografie, 9,8 x 7,6 cm, značeno PD Arno Nauman, zažloutlý papír, místy lehce ušpiněn, levý horní roh papíru pokrčen, , the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    No.: 249616

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:14

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    No.: 250447

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:16

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    No.: 250448

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:18

    pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Saska

    No.: 250488

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:20

    lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    No.: 250496

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:22

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • František Urban

    Na hradě

    No.: 250857

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:24

    bromostříbrná fotografie, 23,4 x 29,8 cm, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, nalepeno na kartonu,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Žena s vějířem

    No.: 250859

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:26

    silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    No.: 250862

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 18:28

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno,

    Current price: 400 CZK (16 €)