• Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    Položka č.: 238797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:13

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    Položka č.: 238798

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:14

    litografie, 6 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    Položka č.: 238799

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:15

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    Položka č.: 238801

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:16

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 238804

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:17

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    Položka č.: 238806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:18

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Smrt a poutník

    Položka č.: 238807

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:19

    dřevoryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JLukavský, č. 56/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    Položka č.: 238808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poutník v krajině

    Položka č.: 238809

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:21

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    Položka č.: 238810

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:22

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    Položka č.: 238811

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Jarmila

    Položka č.: 238812

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Vilém

    Položka č.: 238813

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    Položka č.: 238814

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 238815

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    Položka č.: 238816

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:28

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:29

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    Položka č.: 238818

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:30

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 238819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:31

    tuš, běloba, papír, 21 x 16 cm, sign. LD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:33

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Koubek

    Básník

    Položka č.: 238824

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:34

    dřevoryt, 15 x 9,5 cm, sign. DU Frant. Koubek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Pocestný a popravčí kolo

    Položka č.: 238825

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:35

    linoryt, 1975, 11,5 x 8 cm, sign. PD L. Rusek 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Byl první máj ...

    Položka č.: 238827

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:36

    dřevoryt, 8,5 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Večerní máj byl ...

    Položka č.: 238828

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:37

    dřevoryt, 12 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Básník

    Položka č.: 238829

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:38

    dřevoryt, 16 x 12 cm, sign. DU Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:39

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 238831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:40

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:41

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Janovský

    (1903-1974)

    K.H.Mácha

    Položka č.: 238833

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:42

    dřevoryt, 1966, 14 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku MJ, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)