On-line auction

.

  • Tamara Kolenčíková

    Maják

    No.: 244902

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:47

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 12 x 9 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, autorský tisk, nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. R. Filla at The Secondary School of Applied Arts in Bratislava and V. Cigler at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    No.: 244903

    Auction price: 960 CZK (35 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:48

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 35/50,

    Current price: 960 CZK (35 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    No.: 244904

    Auction price: 960 CZK (35 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:49

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 39/50,

    Current price: 960 CZK (35 €)

  • Karel Benetka

    Ryby zase protestujou, že prý se jim rybníku usazuje vodní kámen

    No.: 244905

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:50

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,7 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (27 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Karel Benetka

    No.: 244906

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:51

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,9 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    No.: 244907

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:52

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Můžete být klidná, paní. Váš manžel nemá ani vysokou horečku, ani vysoké IQ

    No.: 244908

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:53

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    Ty se mi moc líbíš, Pepo, protože jsi taková hlava otevřená.

    No.: 244909

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:54

    tuš, akvarel, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LU Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Karel Benetka

    No.: 244910

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:55

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorské razítko, na dolním okraji přes text šedá šmouha,

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    No.: 244911

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:56

    serigrafie, 2008, 29,5 x 42 cm, sign. PD Gažiová 08, č. 57/100,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 244912

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:57

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    No.: 244913

    Auction price: 1.900 CZK (68 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:58

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 1.900 CZK (68 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických listů

    No.: 244914

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 15:59

    14 x grafikcý list, 20 x 12 až 5 x 7 cm, všechny signovány,

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    No.: 244915

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:00

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    No.: 244916

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:01

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    No.: 244917

    Auction price: 380 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:02

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t. , , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (14 €)

  • Jaroslav Válek

    Motýl

    No.: 244918

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:03

    slepotisk, 9,5 x 15 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Vladimír Novák

    Na útěku

    No.: 244919

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:04

    litografie, 22 x 9,8 cm, značeno DU Vladimír Novák, kartonová pasparta, , the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Karel Benetka

    Ilusionisté

    No.: 244920

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:05

    serigrafie, 19 x 31 cm, sign. DU Benetka, č. 85/120,

    Current price: 1.100 CZK (40 €)

  • Karel Benetka

    Výcvik krotkých šelem

    No.: 244921

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:06

    serigrafie, 18,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 50/120,

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most z Kampy

    No.: 244922

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:07

    olej, plátno, 1995, 35,5 x 25,5 cm, sign. LD J. Rubeš, rám, vzadu popsáno autorem,

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na ulici

    No.: 244923

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:08

    litografie, 64 x 49,3 cm, sign. PD David Azuz, č. 143/200, vzadu razítko: © R. Engish, 1980,

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Bojovník

    No.: 244936

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:21

    tuš, papír, 16,1 x 10,5 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Náčelník

    No.: 244937

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:22

    tuš, papír, 8,1 x 10,6 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Mladí bojovníci

    No.: 244938

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:23

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý kouzelník

    No.: 244939

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:24

    tuš, papír, 8,1 x 10,4 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zajatci

    No.: 244940

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:25

    tuš, papír, 16,1 x 5,2 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Skytský chléb

    No.: 244941

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:26

    tuš, papír, 16,2 x 10,3 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Válečná výprava

    No.: 244942

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:27

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Starý muž

    No.: 244943

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 06. 2020 16:28

    tuš, papír, 8,1 x 10,5 cm, PD razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (9 €)