• Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Pivoňky

    Položka č.: 218507

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:16

    papírořez, 1968, 37,2 x 27,5 cm, sign. PD L. Stejskal 68, LD popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218510

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:18

    linoryt, 1962, 28,2 x 37 cm, sign. PD L Stejskal 62, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 218515

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:20

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podhůří

    Položka č.: 218520

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:22

    pastel, papír, 39,7 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Před deštěm

    Položka č.: 218521

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:24

    kvaš, papír, 39,6 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal , při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Blatouchy ve džbánu

    Položka č.: 218536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:26

    pastel, papír, 44 x 37 cm, sign. PD v kresbě Stejskal, papír při okraji natržen a pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218537

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:28

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    Položka č.: 218538

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:30

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    Položka č.: 218539

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:32

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Milostné hry

    Položka č.: 218665

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:34

    sítotisk, 19,3 x 30,7 cm, sign. DU Benetka, č. 53/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Vánoční kapr (Ex libris AB)

    Položka č.: 218849

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:36

    dřevoryt, 4,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Svíce (Ex libris W.T.)

    Položka č.: 218850

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:38

    dřevoryt, 8 x 5,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:40

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Klivar

    Mořská ryba

    Položka č.: 218947

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:42

    kombinovaná technika, karton, 1997, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD Klivar 97, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, prezident Evropského kruhu Franz Kafka Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219507

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Houbař (Ex libris Jiří Suchomel)

    Položka č.: 220990

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:48

    litografie, 1963, 9,8 x 7 cm, sign. PD K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Český Krumlov (Ex libris Svatopluk Samek)

    Položka č.: 220991

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:50

    lept, 1931, 13,3 x 8,5 cm, LD značeno v desce Vondrouš 1931, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Štít (Ex libris L.S. )

    Položka č.: 222081

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:52

    ocelorytina, 1,5 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Zátiší (Ex libris Adolf Malý)

    Položka č.: 222082

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:54

    ocelorytina, 2,5 x 3,7 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jezdec (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 222088

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:56

    ocelorytina, 3,5 x 4,5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Máj ( Ex libris Květa Hofmannová)

    Položka č.: 222108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2020 23:58

    ocelorytina, 3,5 x 1,8 cm, sign. PD J. A.Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Kapři, Ex libris Magda Poláčková

    Položka č.: 222126

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 00:00

    ocelorytina, 3 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Nožička

    U pramene

    Položka č.: 121399

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:00

    digitální fotografie, 2003, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2003, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Alois Nožička

    Různé

    Položka č.: 121711

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (341 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:01

    fotografie, 1986, 29,7 x 21,2 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.200 CZK (341 €)

  • Alois Nožička

    Houbařův sen

    Položka č.: 121715

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:02

    koláž - laserprint, 1970-75, 24 x 23 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Anatomie

    Položka č.: 125112

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:03

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 44/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • František Hubatka

    Slepice

    Položka č.: 125401

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:04

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. LD Hubatka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Alois Nožička

    Pohled na most

    Položka č.: 126346

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:05

  • Alois Nožička

    Nedaleko od stromu

    Položka č.: 126868

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:06

    koláž - laserprint, 1970-75, 30 x 21,7 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)