Bidden items

  • Jana Brožová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1909-1987)

    Slunečnice

    No.: 228

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:47

    olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Krajina z lesa

    No.: 229

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:48

    olej, plátno, 37 x 47 cm, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • J. Raisinger (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Makové pole

    No.: 230

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:49

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • J. Šrámek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Vršíček

    No.: 231

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:50

    olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Pýcha (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1914-1988)

    Ulička v Humpolci

    No.: 232

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:51

    olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Svoboda (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Máky

    No.: 233

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:52

    pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • V. Novák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Povodí řeky

    No.: 234

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:53

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • J. Beran (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Krajina u moře

    No.: 235

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:54

    olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    No.: 236

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:55

    akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Zimnní krajina s vodní hladinou

    No.: 237

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:56

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • R. Uherek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Novostavba spořitelny

    No.: 238

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:57

    akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Koubek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1896-1940)

    Pohled na věž

    No.: 239

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:58

    akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Pole s panáky obilí

    No.: 240

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:59

    olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám

  • B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Stavení

    No.: 241

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:00

    akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1883-?)

    Potok

    No.: 242

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:01

    olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno

    Current price: 400 CZK (17 €)

    (1883-?)

    Náves

    No.: 243

    Auction price: 1.650 CZK (69 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:02

    Current price: 1.650 CZK (69 €)

  • umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Pardubický zámek

    No.: 244

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:03

    intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám

    Kunětická hora

    No.: 245

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:04

    intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám

    Z lesa

    No.: 246

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:05

    tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Břízy

    No.: 247

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:06

    olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Tavík Šimon (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1877-1942)

    Fasáda katedrály v Rouenu

    No.: 248

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:07

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

  • Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Dvě chalupy

    No.: 249

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:08

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Cesta

    No.: 250

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:09

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Chalupa

    No.: 251

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:10

    akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Ikarky

    No.: 252

    Auction price: 16.600 CZK (692 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:11

    kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám

    Current price: 16.600 CZK (692 €)

    (1927)

    Květinové zátiší I

    No.: 253

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:12

    olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    (1927)

    Květinové zátiší II

    No.: 254

    Auction price: 6.650 CZK (278 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:13

    Current price: 6.650 CZK (278 €)

    (1927)

    Květinové zátiší III

    No.: 255

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:14

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1902-1963)

    Srbsko

    No.: 256

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:15

    akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám

    U moře

    No.: 257

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:16

    olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba

    Current price: 2.000 CZK (84 €)