• Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    No.: 1171

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:15

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pieter Van Sompel

    (1600-1643)

    Rudolf II.

    No.: 1172

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:16

    mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Robert Heath

    No.: 1173

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:17

    kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Brichet

    Charlotte

    No.: 1174

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:18

    mědirytina, 1784, 21,1 x 14,4 cm, značeno LD v desce J. F. de Göz a PD R. Brichet. Sculp. 1784, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alonso Sánchez Coello

    (1532-1588)

    Ladislav II. Popel z Lobkovic

    No.: 1175

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:19

    heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scipione Pulzene

    (1550-1598)

    Bianca Cappello

    No.: 1176

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:20

    heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bartholomeus Spranger

    (1546-1611)

    Alegorie války Rudolfa II.

    No.: 1177

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:21

    heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Rudolf II.

    No.: 1178

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:22

    heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von Aachen

    (1552-1615)

    Kryštof z Lobkovic

    No.: 1179

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:23

    heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Z ilustrací k básním F. Villona

    No.: 1180

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:24

    lept, 14,6 x 10,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 109/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Předsádka

    No.: 1181

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:25

    linořez, 22 x 13 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Hommage a Dušan Polakovič, album

    No.: 1182

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:26

    lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Žena a muž

    No.: 1183

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:27

    2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Art…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Konvolut 24 grafik

    No.: 1184

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Soubor šesti exlibris

    No.: 1185

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:29

    4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jean Miotte

    (1926-2016)

    Saint Malo

    No.: 1186

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:30

    5x serigrafie, 1996, 42 x 60 cm, vše sign. PD Miotte, soubor pěti signovaných serigrafií s básní Jiřího Kosteleckého, přiložen katalog s podpisy obou autorů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    No.: 1192

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Měřička

    (1955)

    Grafika

    No.: 1193

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:37

    katalog s litografií, 1996, 22 x 17,5 cm, sign. PD Jan Měřička, č. 98/200, katalog k výstavě Jan Měřička, Hradec Králové, Galerie Moderního umění, prosinec 1996, v nákladu 500 ks

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leo Bednarik

    (1938)

    Soubor Ex libris

    No.: 1194

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:38

    grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Brázda

    (1952)

    EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)

    No.: 1195

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:39

    bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Ex libris

    No.: 1196

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:40

    bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Kalendář Hollar 2007

    No.: 1197

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:41

    5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    No.: 1198

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Sýs a Pavel Taussig

    Báseň a kresba

    No.: 1199

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:43

    tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    No.: 1201

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    No.: 1202

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Elegance

    No.: 1203

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:47

    kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hugo Gellert

    (1892-1985)

    Century of the common man

    No.: 1204

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:48

    3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Um stillen ozean

    No.: 1205

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:49

    kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Pirát

    No.: 1206

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:50

    kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.