• Barbora Pejšková

    (1979)

    No.: 511

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:30

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Jana Procházková

    (1975)

    Friday (iam in love)

    No.: 512

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:31

    akvarel, papír, 2018, 46 x 33 cm, sign. PD Jana Pro , rám

  • Jana Procházková

    (1975)

    Celebration

    No.: 513

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:32

    akvarel, papír, 2022, 39 x 53 cm, sign. PD Jana Pro 2022

  • Josef Velčovský

    Růže z Jericha

    No.: 514

    Auction price: 5.900 CZK (246 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:33

    litografie, 1990, 33 x 25 cm, sign. PD Velčovský 90, č. 127/200, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The National Geographic Societ…

    Current price: 5.900 CZK (246 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    No.: 515

    Auction price: 5.800 CZK (242 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:34

    akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 5.800 CZK (242 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Jizvy

    No.: 516

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:35

    tempera, papír, 31 x 23 cm, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    No.: 517

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:36

    litografický ofset, 47 x 32,3 cm, sign. PD Dalí, ilustrace ke knize Salvador Dalí llustra Casanova, vydal Delfino - Edizoni darte - Roma 1980, kniha obsahuje třináct ilustrací inspirovaných pamětmi Giacoma Casanovy, LD slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Pavel Kopp

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    No.: 518

    Auction price: 5.200 CZK (217 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:37

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografov…

    Current price: 5.200 CZK (217 €)

  • Adam Hornsby

    Footstool (Podnožka)

    No.: 519

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:38

    olej na MDF, 71 x 100 cm, oboustranně monogr. PD, oboustranná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Zuzana Mikulová

    (1978)

    Lilith

    No.: 520

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:39

    akryl, sololit, 2017, 77 x 100 cm, sign. PD Zuza 17, práce slovenské malířky, absolventky VŠVU v Bratislavě, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Helena Vanišová

    Zátiší se židlí

    No.: 521

    Auction price: 4.900 CZK (205 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:40

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová, vzadu štítek s popisem, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

  • František Hošek

    (1871-1895)

    Jan Sladký Kozina

    No.: 522

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:41

    patinovaná sádra, 74 x 30,5 x21 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Františka Hoška, Jan Sladký Kozina byl vůdcem chodského povstání, popravený roku 1695. Autorem předlohy je František Hošek pro pomník na vrchu u Domažlic., Provenance: Antiquarian…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Suchomel

    (1869-1930)

    Jakub Kubata

    No.: 523

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:42

    patinovaná sádra, 72 x 29 x 23 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Václava Suchomela, Jakub Kubata byl rychtář ve Zbudově, hrdina odporu sedláků vůči vrchnosti, popravený roku 1581. Autorem předlohy byl Václav Suchomel pro pomník ve Zbudově, Prove…

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Bílá ulice

    No.: 524

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:43

    olej, sololit, 1989, 45 x 60 cm, rám

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    No.: 525

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:44

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Matějka, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Drahoslav Šolta

    Zátiší s antickou vázou

    No.: 527

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:46

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Šperkovnice

    No.: 528

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:47

    pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová,

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Toaletní stoleček

    No.: 529

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:48

    pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová,

  • Dušan Kállay

    Živé mašiny I./Mušla

    No.: 530

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:49

    linoryt, 58 x 58 cm, sign. PD Dušan Kállay, 1/4, mírně pokrčený a mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    No.: 531

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:50

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 55/130, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, membe…

  • Arna Vazačová

    Hébé

    No.: 532

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:51

    impasto technika (akryl), krajka, třpytky, karton, 50 x 35 cm, monogr. na zadní straně AV 2020, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

  • Arna Vazačová

    Hémerá

    No.: 533

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:52

  • Arna Vazačová

    Gaia

    No.: 534

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:53

    impasto technika (akryl), krajka, třpytky, sololit, 50 x 35 cm, monogr. na zadní straně AV 2020, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Arna Vazačová

    Afrodité

    No.: 535

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:54

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    No.: 536

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:55

    serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    No.: 537

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:56

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a při levém okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Associ…

  • Josef Liesler

    Korunovaná hlava

    No.: 538

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:57

    lept, 1965, 35,5 x 26,5 cm, sign. DU Liesler 65, 5/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • František Novák

    Ježíš, přítel dítek

    No.: 539

    Auction price: 3.400 CZK (142 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:58

    olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná,

    Current price: 3.400 CZK (142 €)

    Ženský akt

    No.: 540

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 08:59

    olej, plátno, 99 x 77 cm, sign. LD

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Na lovu

    No.: 541

    Auction price: 3.100 CZK (130 €)

    Planned termination: 09. 12. 2022 09:00

    linoryt, 2010, 40,5 x 60 cm, sign. PD Burget 2010, č. 8/8, místy mimo tisk drobné skvrny od tiskařské barvy, papír mírně ohmataný, rožky ohnuté,

    Current price: 3.100 CZK (130 €)