auction history

  • Jan Janssonius

    (1618-1657)

    Mapa Čech

    No.: 264

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:23

    mědirytina, ručně kolorovaná, 41 x 55 cm, rám

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Českého království

    No.: 262

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:21

    kolorovaná mědirytina, 49 x 53,5 cm, značeno PN v desce Homannianos Heredes, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Karl Würbs

    (1807-1876)

    Park Stromovka v Praze

    No.: 258

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:17

    mědirytina, 11 x 16,7 cm, značeno v desce LD: Gez v.C. Würbs, PD Stahls. v. L. Thümling, vpravo mimo tisk popsáno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karl Würbs

    (1807-1876)

    Náměstí a radnice v Olomouci

    No.: 257

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:16

    kolorovaná mědirytina, 10,9 x 14,2 cm, značeno v desce LD: Gez v.C. Würbs, PD Stahls. v. Joh. Poppel, mimo tisk skvrny od vody ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Náměstí v Teplicích

    No.: 253

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:12

    mědirytina, 8,5 x 11 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Barbory v Kutné hoře

    No.: 249

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:08

    mědirytina, 13,5 x 11,2 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. C. Würbs, papír na levém okraji lehce odřen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Pohled na teplice

    No.: 248

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:07

    mědirytina, 8,4 x 12,3 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. C. Würbs, pravý dolní roh papíru nepatrně pokrčen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Bartoloměje v Kolíně

    No.: 246

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:05

    mědirytina, 10 x 15 cm, značeno PD Stahlst. v. Joh. Poppel; LD Gez. v. Carl Würbs, lehce nažloutlý papír, na pravém horním rohu je papír ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Radnice v Brně

    No.: 244

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:03

    kolorovaná mědirytina, 15,7 x 10,2 cm, značeno PD Stahlst v. Joh. Poppel; LD Gez. v. C. Würbs, zažloutlý papír, na okraji papíru dva malé flíčky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel. Sv. Gottharda a Pražská věž v Olomouci

    No.: 241

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 14:00

    kolorovaná mědirytina, 9,8 x 14 cm, značeno PD Stahlst. v. E. Höfer; LD N. d. Natur gez. v. C. Würbe, lehce zašpiněný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Augustiniánský kostel v Brně

    No.: 238

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:57

    kolorovaná mědirytina, 10,5 x 13,5 cm, značeno PD Stahlst. v. Emil Höfer; LD Get. v. C. Würbs, nažloutlý papír, na papíru obtisknutý rámeček nažloutlé barvy,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Henri Winkles

    Loď

    No.: 232

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:51

    mědirytina, 20,5 x 25,8 cm, značeno PD Henry Winkles sculpt.; PD G. Heck dir. , papír na okrajích zažloutlý,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Henri Winkles

    Plachetnice

    No.: 231

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:50

    mědirytina, 20,7 x 25,5 cm, značeno PD Henry Winkles sculpt.; PD G. Heck dir. , na okrajích zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Arnold van Westerhout

    (1651-1725)

    Sousoší

    No.: 221

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:40

    mědirytina, přelom 17. a 18. století, 39 x 27,6 cm, značeno LD Sebastian Zeller del. a PD Bal. v. Weserhaut sculp., zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha novoměstský ústav šlechtičen, později všeobecná nemocnice na Novém Městě

    No.: 220

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:39

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha klášter augustiánů s kostelem sv. Kateřiny na Novém Městě

    No.: 219

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:38

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha kostel sv. Karla Boromejského

    No.: 218

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:37

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Weenix

    (1640-1719)

    Zátiší se zajícem

    No.: 214

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:33

    mědirytina, 11 x 9,4 cm, LD značeno v desce J. Weenix pinx., PD značeno v desce J. Scott sc., místy zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Johann Störcklin

    (1723-1756)

    Narození páně

    No.: 185

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:04

    mědirytina, 30 x 18 cm, značeno PD Rudolph StorcKlin Cath, sc. A.V. , při spodním okraji zahnědlé skvrny,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    No.: 184

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 13:03

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • John Smith

    (1652-1742)

    Mars a Venuše

    No.: 180

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:59

    mezzotinta, 27,1 x 20,4 cm, LD značeno v desce I. Smith, zašpiněný, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • B. Schwarz

    Pomník maršála Radeckého

    No.: 175

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:54

    ocelorytina, 18 x 12,5 cm, rám, mírně odřený rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Johhan Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Srnec

    No.: 165

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:44

    mědirytina, 1765, 27,4 x 22,7 cm, značeno LD v desce Joh. Elias Ridinger. PD Martin Elias Ridinger sculps., zažloutlý papír, na papíře zažloutlé skvrnky,

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Menasseh Ben Israel

    No.: 156

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:35

    lept, 1636, 14,8 x 10,5 cm, značeno PU v desce Rembrandt 1636, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 183, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Františkovy Lázně

    No.: 147

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:26

    mědirytina, 11 x 16,5 cm, značeno PD Gestochen bey J. Poppel, Nbg. ; LD nach der natur gezeichnet von J. Poppel, papír na pravém okraji mírně pokrčen, na papíru několik žlutých fleků,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolph von Menzel

    (1815-1905)

    Spící švadlena u okna

    No.: 128

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:07

    lept, 1843, 21,5 x 17,2 cm, na zadní straně razítko Jaroslav Menzel a razítko Trávníček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Francois Lemaitre

    (1797-1870)

    Praha katedrála sv. Víta

    No.: 124

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:03

    ocelorytina, 16 x 10 cm, rám, mírně odřený rám

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Pražský hrad

    No.: 121

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 12:00

    ocelorytina, 11 x 17 cm, rám

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Valdštejnský palác

    No.: 120

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 11:59

    ocelorytina, 12 x 17 cm, rám

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Schwarzenberský palác

    No.: 119

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 10. 2019 11:58

    ocelorytina, 12,5 x 1,5 cm, rám, dole drobné skrvny

    Current price: 700 CZK (28 €)