auction history

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Factory

    No.: 50

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 14:49

    ink, white paper, paper, 1948, 25,4 X 36.4 cm, double-sided drawing, proposal for the short film The Millionaire Who Stole the Sun (1948), stains on paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda, A. Strnadel

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Tree

    No.: 39

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 14:38

    pencil, paper, 1968, 21 x 30 cm, sign. lower/right Smetana 68, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Sk…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Koník

    No.: 15

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 15:30

    dřevoryt, 11 x 8 cm, sign. DU F. Peterka, pasparta (vyskleno), PD Magdaléně, na papíru drobounké žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 1

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 15:02

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská, ,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Alois Moravec

    U žebříku

    No.: 13

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:26

    suchá jehla, 1920, 9 x 7,5 cm, sign. PD A, Moravec, soupis č. 143, zažloutlý papír; u okrajů lehce ohmataný, levý dolní růžek papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Sv…

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Alois Moravec

    V létě

    No.: 12

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:24

    suchá jehla, 1921, 7,4 x 8,8 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 161, zažloutlý papír; místy drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts…

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Vršatec

    No.: 11

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:22

    lept, 1920, 7,5 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, LH Vršatec; soupis č. 134, zažloutlý papír; levý dolní roh zašedlý a lehce pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Alois Moravec

    U Všech Svatých (Plzeň)

    No.: 10

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:20

    suchá jehla, akvatinta, 1926, 12,1 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec 1926, 3., LH u Všech Svatých Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svab…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Alois Moravec

    Sv. Mikuláš (Plzeň)

    No.: 9

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:18

    suchá jehla, 1926, 12 x 12,9 cm, sign. PD A. Moravec 26, 3., LH Sv. Mikuláš Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený u horního okraje papír místy ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    No.: 8

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:16

    suchá jehla, 1925, 12,2 x 13 cm, sign. PD A. Moravec 1925, 1. tisk, papír zažloutlý, u okraju lehce zašlý, levý horní roh pokrčený; u levího horního rohu a spodního okraje papíru šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    No.: 6

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:12

    suchá jehla, 1926, 12,2 x 13 cm, sign. PD P. A. Weingovi uctivě A Moravec 1926, 1. tisk, LH Plzeň, zažloutlý papír, místy zašlý; levý horní roh papíru pokrčený a lehce ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture a…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Ve dveřích chléva

    No.: 3

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 15:06

    linoryt, 1925, 18,4 x 10,4 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 215, pravý horní roh a dolní okraj papíru pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fin…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Hradčany

    No.: 67

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:06

    litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

    Vyšehrad

    No.: 64

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:03

    litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 58

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:57

    lept, 8,5 x 7,2 cm, značeno v tisku PD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

    Malá strana

    No.: 55

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:54

    lept, 10,7 x 7,7 cm, značeno v tisku LD VF, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    Vyšehrad

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:14

    litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Volcanic sand

    No.: 63

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 19:02

    ash, fire, canvas, 2018, 30 x 40 cm, monogr. K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

    Estimate: 38 000 - 48 000 Kč CZK

  • Ivana Lomová

    Scotland

    No.: 52

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:51

    dry pastel, paper, 1997, 50 x 70 cm, signed lower/middle Ivana Lomová 1997, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Lover

    No.: 44

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 05. 2023 18:43

    watercolor, ink, paper, 23,5 x 31 cm, marked on the back with the author's stamp NEPRAKTA and registration number 18118, text below: Yes, it's my lover. But you bought that bottle!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of S…

    Current price: 16.000 CZK (667 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

    Estimate: 19 000 - 24 000 Kč CZK

    Vévodkyně

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:50

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

    Toy Story: Příběh hraček

    No.: 48

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:47

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Toy Story 3: Příběh hraček

    No.: 47

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:46

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Total recall

    No.: 46

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:45

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Top Gun

    No.: 45

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:44

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Terminátor 2: Den zúčtování

    No.: 42

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:41

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Terminátor 2 - Den zúčtování

    No.: 41

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:40

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Tanec s vlky

    No.: 39

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:38

    filmový plakát, 1990, 42 x 29 cm, americký film, režie: Kevin Costner, hrají: Kevin Costner, 7x Oscar: nejlepší film, režie, scénář, kamera, střih, hudba, mix zvuku, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Rocky

    No.: 34

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:33

    filmový plakát, 1980, 42 x 29 cm, americký film z roku 1976, režie: John G. Avildsen, hrají: Sylvestr Stallone, 3x Oscar: nejlepší film, režie, střih, utržený levý horní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Sychra and A. Paderlik, member of The Hollar Associa…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Weber

    Rain Man

    No.: 33

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:32

    filmový plakát, 1988, 40 x 27,8 cm, značeno PD Weber, film USA, žánr: drama, režie: Barry Levinson, herci: Dustin Hoffman, Tom Cruise, ocenění: 4x Oscar, nejlepší film, nejlepší režie (Barry Levinson), nejlepší herec v hlavní roli (Dustinn Hoffman),nejlepší původní scénář (Barry Morrow, Ronald Bass)…

    Current price: 100 CZK (5 €)