auction history

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    No.: 245281

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 20:10

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, , the disciple of W. Nowak, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    No.: 245241

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:42

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, , the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    No.: 245240

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:40

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • J. Arran

    Anděl

    No.: 245220

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:34

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    No.: 245204

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:24

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    No.: 245188

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2020 19:10

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Zámek duchů

    No.: 245492

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 20:14

    olej, akryl, plátno, 2019, 56 x 50 cm, sign. PD AK

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Aleš Kublák

    Popínavé mámení

    No.: 245491

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 20:13

    olej, akryl, plátno, 2020, 50 x 46 cm, sign. LD AK20

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Michal Singer

    Ufoman

    No.: 233641

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 19:19

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 25/30, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    No.: 217331

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 18:49

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    No.: 207772

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2020 18:34

    wood engraving, 2007, 61 x 90 cm, sign. RD F. Hodonský 2007, No. 2/4, slightly torn backing paper at the edges, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Holl…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    No.: 221624

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:56

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    No.: 220957

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    No.: 218327

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:44

    copperplate, 9,7 x 15 cm, published by J. Wheble, Warwick Square, slightly yellowed paper, on paper small stains

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    No.: 218188

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:42

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    No.: 218186

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:38

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    No.: 218183

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:36

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217604

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217603

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:32

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    No.: 217600

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    No.: 217599

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:28

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    No.: 217252

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:52

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    No.: 243687

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:06

    tuš, akvare, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    No.: 243686

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:04

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    No.: 243685

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:02

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    No.: 243684

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:00

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    No.: 243683

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:58

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Vrána Černohlávka VI

    No.: 243682

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:56

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stehlík

    Industriální krajina

    No.: 243386

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:18

    litografie, 9,5 x 28,5 cm, sign. PD Stehlík, aut.tisk,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    No.: 243364

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 20:41

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids