auction history

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    No.: 45

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:44

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pegas

    No.: 42

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:41

    litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Milostná hudba

    No.: 41

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:40

    litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Zasněžená Praha

    No.: 40

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:39

    litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Piantiska

    No.: 34

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:33

    litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun s houslemi

    No.: 33

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:32

    litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Piantiska

    No.: 31

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:30

    litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Ptáčci

    No.: 26

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:25

    litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klauni

    No.: 25

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:24

    litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Souznění s nočním městem

    No.: 16

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:15

    litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Začneme znova a líp!?

    No.: 8

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:07

    litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Květina u okna

    No.: 5

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:04

    litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jízda králů

    No.: 4

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:03

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jan Žižka na koni

    No.: 3

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:02

    litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jiří z Poděbrad na koni

    No.: 2

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:01

    litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samuraj

    No.: 27

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:54

    dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samurai

    No.: 26

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:52

    dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dva samurajové

    No.: 25

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:50

    dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Bojovník s helmou

    No.: 22

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:44

    dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Kuřák opia

    No.: 11

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:28

    barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Motýlové kimono - samuraj

    No.: 12

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:24

    barevný dřevořez, 36 x 23,9 cm, nalepeno na papíru, pravý dolní roh papíru natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kopí

    No.: 10

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:23

    barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Aantiqari.at Radhošťská,

  • Tsukioka Yoshitoshi

    (1839-1892)

    Samurajská přísaha

    No.: 8

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:16

    kolorovaný dřevořez, 1880, 16,1 x 22 cm, nalepeno na černém papíře, uprostřed přeloženo, u horního okraje papíru dva neptrné zářezy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Utagawa Hirosada

    (1810-1864)

    Boj (triptych)

    No.: 7

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:14

    kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Kodai Fish

    No.: 3

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:06

    dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

    Shunga

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:04

    dřevoryt, 1890, 22,8 x 36 cm, rám, uprostřed přeloženo; v horní části uprostřed zašpiňeno od barvy, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    With a cat on the bench

    No.: 151

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:03

    ink, paper, 14,7 x 21 cm, signed lower/right A Born, framed , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Universe II

    No.: 110

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00

    acrylic, canvas, 2011, 40 x 40 cm, sign. on reverse Patrik Hábl 2011, framed

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 109

    Auction price: 59.000 CZK (2.459 €)

    oil, acrylic, cardboard, 1974, 49 x 48 cm, signed lower/right Bělocvětov 74, framed , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 59.000 CZK (2.459 €)

    Estimate: 80 000 - 100 000 Kč CZK

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Guys with turbines

    No.: 108

    Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)

    tempera, paper, 2010, 50 x 70 cm, signed lower/right Typlt 10, framed

    Current price: 34.000 CZK (1.417 €)

    Estimate: 45 000 - 60 000 Kč CZK