Karel Beneš
(1932-2021)
No.: 45Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:44
litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Pegas
No.: 42Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:41
litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Milostná hudba
No.: 41Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:40
litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Zasněžená Praha
No.: 40Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:39
litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
No.: 34Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:33
litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klaun s houslemi
No.: 33Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:32
litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Piantiska
No.: 31Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:30
litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Ptáčci
No.: 26Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:25
litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Klauni
No.: 25Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:24
litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Souznění s nočním městem
No.: 16Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:15
litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Začneme znova a líp!?
No.: 8Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:07
litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Květina u okna
No.: 5Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:04
litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Jízda králů
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:03
litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Jan Žižka na koni
No.: 3Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:02
litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Karel Beneš
(1932-2021)
Jiří z Poděbrad na koni
No.: 2Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 10:01
litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 350 CZK (15 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samuraj
No.: 27Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:54
dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samurai
No.: 26Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:52
dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dva samurajové
No.: 25Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:50
dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Bojovník s helmou
No.: 22Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:44
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Kuřák opia
No.: 11Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:28
barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Motýlové kimono - samuraj
No.: 12Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:24
barevný dřevořez, 36 x 23,9 cm, nalepeno na papíru, pravý dolní roh papíru natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kopí
No.: 10Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:23
barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Aantiqari.at Radhošťská,
Tsukioka Yoshitoshi
(1839-1892)
Samurajská přísaha
No.: 8Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:16
kolorovaný dřevořez, 1880, 16,1 x 22 cm, nalepeno na černém papíře, uprostřed přeloženo, u horního okraje papíru dva neptrné zářezy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Utagawa Hirosada
(1810-1864)
Boj (triptych)
No.: 7Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:14
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Kodai Fish
No.: 3Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:06
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Shunga
No.: 2Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:04
dřevoryt, 1890, 22,8 x 36 cm, rám, uprostřed přeloženo; v horní části uprostřed zašpiňeno od barvy, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Adolf Born
(1930-2016)
With a cat on the bench
No.: 151Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:03
ink, paper, 14,7 x 21 cm, signed lower/right A Born, framed , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Patrik Hábl
(1975)
Universe II
No.: 110Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 04. 2023 15:00
acrylic, canvas, 2011, 40 x 40 cm, sign. on reverse Patrik Hábl 2011, framed
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Estimate: 60 000 - 80 000 Kč CZK
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
No.: 109Auction price: 59.000 CZK (2.459 €)
oil, acrylic, cardboard, 1974, 49 x 48 cm, signed lower/right Bělocvětov 74, framed , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 59.000 CZK (2.459 €)
Estimate: 80 000 - 100 000 Kč CZK
Lubomír Typlt
(1975)
Guys with turbines
No.: 108Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)
tempera, paper, 2010, 50 x 70 cm, signed lower/right Typlt 10, framed
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Estimate: 45 000 - 60 000 Kč CZK