auction history

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    No.: 250978

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:55

    olej, sololit, 34,2 x 64,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Kytice růží

    No.: 250977

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:53

    olej, sololit, 58 x 64 cm, sign. PD V. Soušek, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    V hlubinách moře

    No.: 250955

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:48

    dřevoryt, 1982, 16,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 82, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    No.: 250856

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:38

    litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Jiří Kubíček

    Housle

    No.: 249562

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:22

    litografie, 1989, 14,5 x 10,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1989, č. 21/140, , the disciple of Prof. F. Muzika

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cirkusovej slon

    No.: 249557

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 19:16

    litografie, 3,9 x 3 cm, sign. PD F. Emler, a.t., lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Na voze

    No.: 249239

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:42

    suchá jehla, 6 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky,

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    No.: 249055

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:30

    olej, karton, 20,5 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, zezadu nalepen autorský štítek, nepatrné oděrky na rámu, , the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Marold

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    No.: 249031

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:28

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Dáma se závojem

    No.: 246855

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:16

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 13 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Bertha von Bruneck

    No.: 246852

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:14

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD A. Rosdorf gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Louise Miller

    No.: 246845

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:12

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, u pravého okraje papíru nepatrné zašpiněno,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    No.: 246734

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:08

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    No.: 246728

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:04

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    No.: 246727

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 02. 2021 18:02

    suchá jehla, 1940, 17,3 x 13 cm, sign. PD Arno Nauman, na dvojlistu s textem: Za laskavou a mně tak milouv vzpomínku k mé šedesátce co nejsrdečněji děkuji. Oddaný Lad Kofránek, vlastnoruční podpis Ladislava Kofránka,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Generální konzul Jan Šeba

    No.: 246724

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:58

    suchá jehla, 1922, 28,8 x 18,8 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 922, Du popsáno: generální konzul Jan Šeba v Hamburku v.r. 1922. Pozdější vyslanec v Bukurešti a v Číně. Studie tužkou kreslena za mé návštěvy v Hamburku 1922 na gen. Konzulátě., , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    No.: 246315

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:52

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, , the private disciple of prof. Reisner and Jan Preisler

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    No.: 246283

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:46

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    No.: 245911

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:42

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD F. Matoušek 03, č. 30/100, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    No.: 245607

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:38

    litografie, 1962, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD Břetislav Mencák 62,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Karlovo náměstí

    No.: 245397

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:24

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 245319

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:20

    dřevoryt, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the group Bila…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    No.: 245304

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:16

    linoryt, 16,4 x 11,2 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , k nedožitým 80. narozeninám svého otce ing. Václava Štilipa vydala jako soukromý tisk Marcela Kýrová, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar A…

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    No.: 245219

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:14

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    No.: 244904

    Auction price: 960 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 22:12

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 39/50,

    Current price: 960 CZK (40 €)

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    No.: 244188

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:48

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě masky

    No.: 244026

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:38

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Modrá planeta

    No.: 243943

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:32

    etching, aquatint, 29,7 x 24,3 cm, signed lower/middle Pavel Sukdolák, papírová pasparta, no. 28/50, small spots on a paper, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Ptáček muzikant

    No.: 243712

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:26

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Pavel Roučka

    Postavy

    No.: 239783

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2021 21:20

    litografie, 52 x 36,4 cm, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (55 €)