auction history

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Kaplička

    No.: 143

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:22

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Kytice s šeříkem

    No.: 131

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Georgi Christov

    (1897)

    Skalnaté pobřeží U Sozopoli

    No.: 142

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:21

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1959)

    Zima

    No.: 141

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:20

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    Krajina s domem

    No.: 138

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:17

    olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Vesnice v krajině

    No.: 137

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:16

    olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Slavnost v Dubrovníku

    No.: 108

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14

    olej, plátno, 40 x 50 cm, rám

    Current price: 16.000 CZK (667 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Snopy

    No.: 135

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    olej, plátno, 50 x 54 cm, rám

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Singapore

    No.: 134

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:13

    akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Boží muka

    No.: 133

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:12

    dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Žně

    No.: 127

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Dvořák

    Žena s dítětem

    No.: 130

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:09

    olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    Hradčany

    No.: 128

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:07

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Jarní práce

    No.: 125

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:04

    tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Antonín Střížek

    Letadlo, loď a vlak

    No.: 120

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:59

    litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Václav Bláha

    Odpočinek na dece

    No.: 116

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:58

    pastel, kombinovaná technika, papír, 72 x 103 cm, sign. LD Bláha 93, rám, prasklé sklo, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Petr Písařík

    (1968)

    No.: 119

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    serigrafie, 35 x 28 cm, sign. PD Písařík, rám, č. 24/50

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Domovní plastika

    No.: 114

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:53

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Panský špejchar

    No.: 113

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:52

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostel sv. Jana

    No.: 111

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:50

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Moře - vlnobití

    No.: 89

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:49

    olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, the disciple of F. Engelmuller and J. Horvát

    Current price: 15.111 CZK (630 €)

  • monogramista VF

    Moře

    No.: 68

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:31

    olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Krajina s jezírkem

    No.: 85

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:30

    olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • Oldřich Vlach

    (1886-?)

    Žně

    No.: 74

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:28

    olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Barokní reminiscence

    No.: 88

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:27

    olej, sádrokarton, 105 x 105 cm, rám

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Chalupa

    No.: 86

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:25

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Emil Fejk

    (1896)

    Tatry

    No.: 82

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:21

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • .

    Panorama Prahy

    No.: 79

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, rám

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Vysoké Tatry

    No.: 81

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:20

  • B. Horník

    Lesní krajina

    No.: 80

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:19

    olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)