Cesta v Borkách
No.: 165Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Antonín Waldhauser
(1835-1913)
Zbýšov (u Čáslavy)
No.: 163Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:42
akvarel, tužka, papír, 1870, 9,5 x 15 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalotsti Antonína Waldhausra
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Vavřina
Sečská přehrada
No.: 162Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:41
olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Labská krajina
No.: 161Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:40
olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Splav u Podměstského rybníka
No.: 160Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Mlhy
No.: 150Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:35
Current price: 3.700 CZK (155 €)
Václav Jícha
(1875-1950)
Vítr v horách
No.: 156Auction price: 700 CZK (30 €)
sépiová studie, papír, 36 x 41 cm, sign. PD V. Jícha, rám, polito
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Karel Schadt
(1888-1955)
Popradské pleso
No.: 155Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:34
olej, plátno, 1928, 180 x 150 cm, sign. PD Karel Schadt 1928, rám, the disciple of prof. A. Kalvoda
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Plháček
Starý dům
No.: 153Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:32
olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Lesík
No.: 152Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:31
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Špýchar ve Vrábí
No.: 148Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:30
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Eugen Hodak
Návrat z vinice
No.: 136Auction price: 6.000 CZK (250 €)
olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
Špýchar ve Staré Boleslavi
No.: 147Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:26
Current price: 6.500 CZK (271 €)
No.: 132Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Josef Olexa
(1091-1983)
Špýchar v Hlavenci
No.: 145Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:24
olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
František Vavřina
(1879-1935)
Kaplička
No.: 143Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:22
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Josef Zamazal
(1899-1971)
Kytice s šeříkem
No.: 131Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Georgi Christov
(1897)
Skalnaté pobřeží U Sozopoli
No.: 142Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:21
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
František Hanuš Hérink
(1889-1959)
Zima
No.: 141Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:20
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Krajina s domem
No.: 138Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:17
olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám
František Kubíček
(1872-?)
Vesnice v krajině
No.: 137Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:16
olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Slavnost v Dubrovníku
No.: 108Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Josef Krčil
(1906-1985)
Snopy
No.: 135Auction price: 800 CZK (34 €)
olej, plátno, 50 x 54 cm, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Petr Pištělka
(1887-1963)
Singapore
No.: 134Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:13
akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Bohuš Jágr
(1907-1996)
Boží muka
No.: 133Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:12
dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Žně
No.: 127Auction price: 8.000 CZK (334 €)
olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Dvořák
Žena s dítětem
No.: 130Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:09
olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám
Oskar Schmidt
(1908-1982)
Hradčany
No.: 128Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:07
Václav Rabas
(1885-1954)
Jarní práce
No.: 125Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:04
tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Antonín Střížek
Letadlo, loď a vlak
No.: 120Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:59
litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague
Last auctioneer: ID8**4 History of bids