auction history

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy (PF 1945)

    No.: 244225

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 22:30

    lept, 1944, 5 x 7 cm, sign. PD Rabas 44, rám , , the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    No.: 243730

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 22:18

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Václav Hraba

    Zámek

    No.: 243377

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 22:06

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    No.: 243369

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 22:00

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    No.: 243367

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:58

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • V. Měchura

    Kytice s máky

    No.: 243013

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:42

    olej, karton, 52 x 58 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám poškozen,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    No.: 242989

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:40

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    No.: 242970

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:36

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Strom před domy

    No.: 229956

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:18

    litografie, 1982, 20 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Hrádek

    No.: 229955

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:16

    litografie, 1982, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kostel v krajině

    No.: 229953

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:14

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Nelson

    No.: 229129

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:10

    litografie, 1981, 13,4 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 81, autorský list, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    No.: 228554

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:02

    lept, 24,5 x 31,7 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    No.: 228530

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 21:00

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček a květy

    No.: 228461

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:50

    litografie, 9,4 x 6 cm,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Zátiší s jahodami

    No.: 228460

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:48

    suchá jehla, 1958, 12,2 x 17 cm, sign. PD Ant Homolka, použito jako PF 1958, , the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    No.: 228068

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:38

    linocut, 1962, 23,7 x 37,5 cm, signed in the lower right corner L.Stejskal 62, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Vlastimil Toman

    (1930-2015)

    Stavidlo mlýna u Č.Hory

    No.: 228062

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:36

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD V.Toman, vzadu popsáno: Vlastimil Toman, ak.mal., Stavidlo mlýna u Č.Hory,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Smrtka (Ex libris J. R. B.)

    No.: 227026

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:34

    lept, 1944, 4,5 x 3 cm, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Kavan

    Krajina - žena

    No.: 225410

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:28

    lept, 7,7 x 9,5 cm, sign. PD, č. 12/50, , disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

    Chalupa

    No.: 224271

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:24

    litografie, 11,3 x 11,2 cm, sign. PD, č. 57/150,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Muž (Ex libris Dr. Fr. Onderek)

    No.: 223982

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:20

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD JožkaBaruch, , the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Hortenzie

    No.: 223704

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:16

    lept, 1990, 17,5 x 17,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 28/100, DU věnování: Paní Ludmile Krejčové Ludmila Lojdová, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Kateřina Vítečková

    Labuť

    No.: 223668

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:12

    serigrafie, 1985, 18 x 14,5 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1985, č. 35/40,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    No.: 222249

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 20:00

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Český Krumlov (Ex libris Sv. Samek)

    No.: 222197

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 19:56

    lept, 8,3 x 4,4 cm, sign. PD Fleissig,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 220151

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 19:53

    olej, plátno, 17,4 x 12 cm, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Postava muže

    No.: 220224

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 19:52

    olej, plátno, karton, 12,4 x 8,8 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 220150

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 19:48

    olej, plátno, 8,3 x 10,2 cm, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Postavy v krajině (Konvolut 2 kreseb)

    No.: 219507

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 04. 2021 19:46

    tužka, kvaš, papír, 1923, 20 x 26,7 a 18 x 26,8 cm, sign. Ullrych 23, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 300 CZK (13 €)