L. Jíra
Abstrakce
No.: 281120Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:14
suchá jehla, 16,8 x 11,5 cm, sign. PD L. Jíra, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Tomáš Istler
Studie o kohoutkovi a slepičce
No.: 281119Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:13
lept, 1996, 9,1 x 10,2 cm, sign. DU Tom Istler, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Hruška
Rytíř na koni
No.: 281118Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:12
litografie, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD nečitelně 82, 40/120, na papíře mimo tisk vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Troster at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Pragu…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jan Hrnčárek
(1918)
Průmyslové město v podhůří
No.: 257051Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:11
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Antonín Homolka
(1909-1964)
Ex Libris Přemysl Špidlen
No.: 281117Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:10
litografie, 9,8 x 7,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 50 CZK (3 €)
Hana Hölzelová
(1927)
Loďka
No.: 281116Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:09
litografie, 1980, 9 x 7,5 cm, sign. LN Hölzelová 80, Exlibris Eva Šimůnková, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Nejedlý and V. Silovský
Current price: 100 CZK (5 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
J. S. Bach
No.: 281115Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:08
litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD Hlinovský, Ex Libris L. Litošenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Willi Geiger
(1878-1971)
Ex libris Albert Wustl
No.: 281114Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:07
lept, 9,4 x 8,4 / 4,7 x 6,7 cm, sign. LD W. Geiger, München, soutisk dvou grafik na jednom papíře, na zadní straně razítko Západočeské galerie v Plzni, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Václav Bubeníček
(1913-1989)
Večírek
No.: 225406Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:06
litografie, 1984, 15 x 13,1 cm, sign. PD V. Bubeníček 84, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Ex libris - C. Bouda
No.: 281113Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:05
litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 100 CZK (5 €)
Bogea?
Překvapení
No.: 257049Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:04
litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Marie Blabolilová
Krajina II.
No.: 268325Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:03
lept, 1988, 16,6 x 11 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 62/70, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh
Current price: 600 CZK (25 €)
Marie Blabolilová
Krajina III.
No.: 268326Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:02
lept, 21,9 x 13,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 1988, pasparta, č. 46/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
František Bílkovský
(1909-1998)
Ptačí zpěv
No.: 281112Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:01
litografie, 7 x 4 cm, Ex libris Lumír Randýsek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris
Current price: 50 CZK (3 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Krysař
No.: 281111Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:00
dřevoryt, 1945, 15 x 9,1 cm, značeno PD v desce B, PF 1946, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 250 CZK (11 €)
František Záleský
(1901-1961)
Vesnice na kraji lesa
No.: 281110Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:25
akvarel, tuš, papír, 12 x 18,5 cm, sign. LD Záleský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Schneiderka
(1896-1958)
Boží muka
No.: 223376Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:24
tuš, papír, 1933, 16,2 x 9,8 cm, sign. DU Al. Schneiderka 27/XI. 993, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID4**6 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
No.: 223371Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:23
tuš, papír, 15 x 21,8 cm, monogramováno PD R, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
No.: 223372Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 22,3 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Na ceste
No.: 281109Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:21
tuš, papír, 22 x 30 cm, sign. PD VVNovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac, Pirner and Nechleba at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Zvířátko
No.: 281103Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:20
tuš, papír, 21 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Klášter
No.: 281104Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:19
akvarel, papír, 1913, 23,5 x 26,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Ptáci
No.: 281105Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:18
tužka, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně skica tygra, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
No.: 281106Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:17
pastel, uhel, papír, 11 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Ženy
No.: 281107Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 12 x 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Portrét dívky
No.: 281108Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:15
tuš, papír, 17,5 x 16 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Akt sedící dívky
No.: 281102Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:14
tuš, papír, 1957, 33,1 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, papír v okrajích mírně zažloutlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Eva Lejčková
Nahá žena
No.: 281101Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:13
tužka, papír, 29 ,5 x 21 cm, značeno LD Lejčková Eva, lehce zašpiněný, na zadní straně skica krajiny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Kotrba
(1903-1969)
Váša Příhoda
No.: 281100Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 1960, 29,3 x 20,7 cm, sign. PD Kotrba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Hejna
(1914-1985)
Profil
No.: 281098Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:11
tuš, papír, 1931, 24,7 x 20,7 cm, sign. PN V. Hejna 31, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic A…
Current price: 100 CZK (5 €)