auction history

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Astrophytum myriostigma

    No.: 1372

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:50

    ocelorytina, 1974, 8 x 5,7 cm, sign. PD J. Herčík, rám, č. 50/200, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Ptáče

    No.: 1371

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:49

    lept, 3 x 3 cm, sign. DU Cinibulk, č. 109/150, mírně zažloutlý palír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Rastislav Michal

    Akt ženy

    No.: 1370

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:48

    linoryt, 24 x 18 cm, sign. DU Michal, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

    Kytice růží

    No.: 1369

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:47

    olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Chalupa

    No.: 1368

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:46

    dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Portrét dívky

    No.: 1367

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:45

    rudka, papír, 1914, 23 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Eva Janíčková

    Pták na stromě

    No.: 1366

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:44

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign PD Janíčková, pasparta, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • J. Leiva

    Italská ulička

    No.: 1365

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:43

    akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Josef Kos

    Na samotě

    No.: 1364

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:42

    litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí, P…

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Preclík

    (1949-2021)

    Basset

    No.: 1363

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:41

    tuš, papír, 1976, 11 x 8 cm, pasparta, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Masopust

    No.: 1362

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:40

    tužka, papír, 2002, 16,5 x 17 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Xian

    The good times are killing me

    No.: 1361

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:39

    tisk, 35,5 x 25,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Lindl

    Jan Zrzavý

    No.: 1360

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:38

    linoryt, 1992, 21 x 15 cm, sign. PD Lindl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Boka Kotorska

    No.: 1359

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:37

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Vel. gospa od Škarpiela

    No.: 1358

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Rybář

    No.: 1357

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:35

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Spokojenost

    No.: 1356

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:34

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Žena a muž

    No.: 1355

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:33

    Current price: 1 CZK (1 €)

    V parku

    No.: 1354

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:32

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Žena s dítětem

    No.: 1353

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:31

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Květina

    No.: 1352

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:30

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Nebe

    No.: 1351

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:29

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Na draka

    No.: 1350

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:28

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Klaviatura

    No.: 1349

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:27

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Eva Křížová - Brýdová

    (1929-1997)

    Kůň

    No.: 1348

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:26

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Klášter

    No.: 1347

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:25

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Vladimír Cidlinský

    No.: 1346

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:24

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Ulice

    No.: 1345

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:23

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • J. Pinc

    Kapr

    No.: 1344

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:22

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • J. Pinc

    Kostel

    No.: 1343

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:21

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids