auction history

  • Jaroslav Rubeš

    Zlatá ulička

    No.: 266640

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2023 14:32

    olej, karton, 15 x 27 cm, sign. LD Rubeš, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Ota Matoušek

    Dělo v poli

    No.: 262214

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:56

    linoryt, 21,6 x 32 cm, sign. PD Ota Matoušek, při okrajích lehce pokrčený, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha,…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    No.: 257117

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 16:26

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    No.: 217539

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2023 14:46

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    Vesmír

    No.: 275818

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:28

    tempera, papír, 42,7 x 27,8 cm, sign. LD, horní okraj papíru lehce pokrčen, u levého okraje uprostřed je kousek malby opravován černou barvou, dolní rohy papíru lehce zvlněné po lepící pásce nalepené z druhé strany,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • František Peterka

    Na střeše

    No.: 275817

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:26

    tempera, papír, 27 x 25 cm, sign. LD, dole věnování, místy ušpiněný papír, u levého okraje papír lehce přeložen,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Florencie

    No.: 275808

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 22:08

    olej, překližka, 13,8 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Florenz, nepatrně odřená malba u horního levého okraje, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Monument einer Katastrophe

    No.: 254278

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 06. 2023 19:12

    tisk, plakát, 61 x 42,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Rafay, 14.6.-14.7. 1985, přeložený, při okrajích pokrčený papír, , the member of TT club, the group Q

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Alena Antonová

    (1930-2022)

    Kubistický akt I.

    No.: 275778

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 19:22

    suchá jehla, 2004, 10,7 x 16,9 cm, sign. PD A.Antonová 04, č. 83/100

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Had

    No.: 271592

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:45

    blind embossing, 2000, 22 x 22,5 cm, sign. RD J. Válek 00, author´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Emma Srncová

    Milovnice psů u moře

    No.: 267504

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:28

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Antonín Boubín

    Staré Buky

    No.: 267337

    Auction price: 370 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 06. 2023 18:25

    olej, karton, 1942, 42 x 53,5 cm, sign.PD A. Boubín, rám

    Current price: 370 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Sněhulák a havran

    No.: 268048

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 21:34

    dřevořez, 17 x 10,5 cm, sign. PD Peterka, č. 33/80, zezadu přilepeno papírovou páskou k papírové paspartě, LD v rohu Dřevořez PD v rohu špatně čitelné jméno, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    No.: 237947

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 20:04

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    No.: 235111

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 19:56

    tempera, papír, 2005, 19 x 18 cm, sign. LD Krotká 2005, rám,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • J. Bérová

    Město

    No.: 228517

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 19:14

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Růžička

    Spirála

    No.: 222274

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:52

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Bonsai

    No.: 222201

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:46

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jiří Pařík

    Muži a prasata

    No.: 217485

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 06. 2023 18:20

    pastel, papír, 21 x 27 cm, papír po okrajích zašpiněn,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jan Hovorka

    Úlovek

    No.: 267181

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 22:22

    tuš, papír, 32,7 x 23 cm, u horního okraje papír lehce pokrčen s několika šedými šmouhami, PD tužkou 65,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Ivan Veselý

    Pohled přes Vltavu

    No.: 266757

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 21:52

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 266905

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 18:56

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    No.: 242907

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2023 18:04

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, ,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Portrét stařenky

    No.: 268377

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 19:06

    dřevoryt, 1937, 35,3 x 22,7 cm, sign. PD K. Štěch 37, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, …

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vyšehrad

    No.: 203108

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:43

    serigraph, 22,6 x 16,3 cm, on the reverse: author's stamp, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    No.: 211106

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:42

    lithograph, 17,3 x 45,3 cm, signed RD J. Hrnčárek, little stains on the paper out of the printing area, paper slightly creased and dirty near right margin out of the printing area, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rodiče hrající si s dítětem

    No.: 206629

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:05

    tužka, papír, 46,5 x 34,8 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Na stavbě

    No.: 235844

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2023 18:00

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský akt

    No.: 261714

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 18:07

    ofset, 34,2 x 21,7 cm, značeno v tisku PD Drtikol, příležitostný tisk k výstavě F. Drtikola UPM 72, při okrajích oříznutý papír, podlepeno kartonem, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of S…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Kateřina Vítečková

    Ptáček

    No.: 275852

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2023 18:30

    litografie, 1992, 22 x 15 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1992, č. 61/100, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids