auction history

  • Červen (tendenční čtrnáctidenník)

    No.: 2

    Auction price: 85.000 CZK (3.036 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 03. 2018 15:00

    bibliofilie, 26,5 x 21,5 cm, kompletní 1. ročník 24. čísel od března 1918 do března 1919, u čísla 6 chybí: titulní list, list s obsahem a první dvě strany s textem a s přílohou (V. Hofman: Slepý hoch (lino), V. Špála: Motiv s květinou, K. Teige: Z Táborska?) (str. 81 – 84), časopisy jsou svázané do …

    Current price: 85.000 CZK (3.036 €)

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    V laboratoři

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 21:45

    lept, akvatinta, 14,8 x 10,1 cm, sign. PD Jiří Hejna, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Odjezd

    No.: 20

    Auction price: 9.000 CZK (322 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 21:35

    olej, plátno, 50 x 50 cm, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 9.000 CZK (322 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    No.: 19

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 21:30

    etching, 14,7 x 9,7 cm, signed RD Jiří Hejna, slightly waved paper, studied at The School of Arts in Zlin, The Academy of Fine Arts in Prague, The Academy in Paris

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový den

    No.: 17

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 21:20

    litografie, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 135/150, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Mikroskop

    No.: 13

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 21:00

    lept, 11,3 x 13,5 cm, sign. PD Jiří Hejna, č. 4/10, při okrajích lehce zmuchlaný papír, studied at The School of Arts in Zlin, The Academy of Fine Arts in Prague, The Academy in Paris

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Tělo

    No.: 12

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 20:55

    lept, akvatinta, 9 x 6 cm, sign. PD Jiří Hejna, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studied at The School of Arts in Zlin, The Academy of Fine Arts in Prague, The Academy in Paris

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Gumárny I.

    No.: 11

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 20:50

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, při okrajích pokrčený papír, studied at The School of Arts in Zlin, The Academy of Fine Arts in Prague, The Academy in Paris

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Hejna

    (1921)

    Zlínské gumárny

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 03. 2018 20:45

    lept, 1944, 9,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Hejna 44, lehce zažloutlý a pokrčený papír, studied at The School of Arts in Zlin, The Academy of Fine Arts in Prague, The Academy in Paris

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Brázda

    Žena v krajině

    No.: 36

    Auction price: 1.800 CZK (65 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 12. 2017 18:55

    rytina, suchá jehla, mezzotinta, 48x32 cm

    Current price: 1.800 CZK (65 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vladimír Muzička

    Člověk

    No.: 16

    Auction price: 8.400 CZK (300 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 12. 2017 17:15

    olej na plátně, 2007, 61x50 cm

    Current price: 8.400 CZK (300 €)

  • Michaela Terčová

    No.: 71

    Auction price: 4.000 CZK (143 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:50

    autorská technika, papír, 2013, 59 x 42 cm, sign. PD BEZ NÁZVU Mi 13

    Current price: 4.000 CZK (143 €)

  • Vladimír Svoboda

    Moře

    No.: 66

    Auction price: 19.000 CZK (679 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:35

    olej, plátno, 2012, 95 x 100 cm, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of the group Ja

    Current price: 19.000 CZK (679 €)

  • Čestmír Suška

    Čtvrt koule s otvory

    No.: 65

    Auction price: 8.000 CZK (286 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:30

    litografie, 1993, 52 x 52 cm, sign. PD. Č. Suška 93, č.19/50, studied at The Hollar Secondary School of Fine Art School in Prague, the disciple of prof. J. Bradacek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Tvrdohlavi, Stara parta

    Current price: 8.000 CZK (286 €)

  • Helena Samohelová

    Dialog

    No.: 64

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:25

    pálená hlíná, 2010, 38 x 33,5 cm

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

  • Hana Rysová

    Skotsko

    No.: 63

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:20

    fotografie černobílá, 1999, 40 x 28 cm, sign. PD Hana Rysová, rám

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Hana Rysová

    Francie

    No.: 62

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:15

    fotografie barevná, 2002, 45 x 29 cm, sign. PD Hana Rysová, rám

  • Dana Puchnarová

    Budhova síť

    No.: 58

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:10

    grafický list z cyklu Sítě, 1997, 70 x 56 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 27/50, 2 vrstvy

  • Dana Puchnarová

    bez názvu

    No.: 57

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 20:05

    grafický list z cyklu Sítě, 2001, 56 x 53 cm, sign. PD Puchnarová 2001, č. 4/10, 3 vrstvy

  • Eva Prokopcová

    Kompozice XY

    No.: 52

    Auction price: 15.000 CZK (536 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:55

    olej, plátno, 2001, 91 x 101 cm, disciple of Prof. J. Smetana at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 15.000 CZK (536 €)

  • Daniela Mikulášková

    (1974)

    Červená deka (z cyklu Ubrusy)

    No.: 42

    Auction price: 29.000 CZK (1.036 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:40

    vlna, plátno, 2010, 111 x 110 cm, sign. vzadu Daniela Mikulášová 2010

    Current price: 29.000 CZK (1.036 €)

  • Michal Matzenauer

    Už nás nikdo nerozdělí

    No.: 40

    Auction price: 50.000 CZK (1.786 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:35

    akryl, olej, plátno, 2010, 110 x 90 cm, sign. PD Matzenauer 2010 , the member of The New Association of Prague Artists

    Current price: 50.000 CZK (1.786 €)

  • Aleš Lamr

    bez názvu

    No.: 37

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:30

    grafický list k výstavě Barevná socha, papír, 1987, 59,5 x 42 cm, sign. UD A. Lamr 87, č. 17/65, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Inge Kosková

    Kresba při poslechu hudby (F. Chopin: Valčík F-moll)

    No.: 35

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:20

    pero, tuš, papír, 2017, 21 x 29,7 cm, sign. PD Inge Kosková 24/7/2017

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Martin Kolář

    (1969)

    Pole

    No.: 34

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:15

    olej, plátno, 1993, 71 x 50 cm, sign. PD M. Kolář 1993, lišta

  • Svatopluk Klimeš

    Ruka v ohni...

    No.: 33

    Auction price: 7.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:10

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 75 x 52,5 cm, sign. vzadu Klimeš, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 7.000 CZK (250 €)

  • Jiří Urban

    Ladislav Karoušek

    No.: 31

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:05

    moongrafie

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    No.: 30

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 19:00

    sítotisk, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94-98, č. 14/100, studied at Oficina Pragensis, the disciple of prof. Strnadel and A. Kybal at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda in Prague

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    No.: 29

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 18:55

    sítotisk, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 59/60, studied at Oficina Pragensis, the disciple of prof. Strnadel and A. Kybal at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda in Prague

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    bez názvu

    No.: 28

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 11. 2017 18:50

    grafický list k výstavě Realizace ´87, papír, 1987, 59,5 x 41,5 cm, sign. Karlíková 38/53, č. 38/53, studied at Oficina Pragensis, the disciple of prof. Strnadel and A. Kybal at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda in Prague