• Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 249992

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:13

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Budweis

    Položka č.: 249991

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:12

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Bím

    Tenisová raketa

    Položka č.: 249990

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:11

    litografie, 1978, 27 x 21,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 78, č. 12/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Tomáš Bím

    Na kurtu

    Položka č.: 249989

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:10

    litografie, 1982, 27,4 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 82, č. 77/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Měsíc

    Položka č.: 249988

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:09

    litografie, 1981, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 81, č. 35/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Město

    Položka č.: 249987

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:08

    litografie, 1980, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Studna

    Položka č.: 249986

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:07

    litografie, 27,2 x 16,5 cm, sign. PD Bím, č. 77/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Kostky

    Položka č.: 249985

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:06

    litografie, 1979, 22 x 15,7 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 6/75, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 249984

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:05

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ruské kolo (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249983

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:04

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Tomáš Bím

    Most (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249982

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:03

  • Tomáš Bím

    Balón (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249981

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:02

    litografie, 1980, 21 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Koš (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249980

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:01

  • Tomáš Bím

    Hřiště (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249979

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:00

    litografie, 1980, 21,5 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, drobná skvrnka mimo tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Cirkus (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249978

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:59

  • Tomáš Bím

    Pouť (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249977

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:58

    litografie, 1980, 27 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 12/30, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Eva Činčerová

    František Hrubín: Jobova noc

    Položka č.: 249976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:57

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 249974

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:55

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Demel

    Pocta Gustavu Mahlerovi III.

    Položka č.: 249972

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:53

  • Karel Demel

    Přenos

    Položka č.: 249971

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:52

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    Položka č.: 249970

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:51

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Demel

    Nevím

    Položka č.: 249969

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:50

  • František Burant

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 249966

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole

    Položka č.: 249968

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:49

    akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Javorové listy

    Položka č.: 249967

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:48

    akvatinta, 1981, 33 x 23 cm, sign. PD Čepelák 1981, č. 171/200, dole na papíře slepotiskové razítko Lyra Pregansis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Dáma s chrtem

    Položka č.: 249965

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:46

    litografie, 1947, 16,7 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, příloha katalogu vydaná v nákladu 100 výtisků k autorově výstavě ve Vilímkově galerii (31. I. - 18. II. 47), uvedeno v soupisu František Dvořák František Tichý Grafické dílo pod č. 139, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Cirkus Variete

    Položka č.: 249964

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:45

    barevná litografie, 31 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala , zažloutlý papír, při okraji mimo tisk několikrát natržený papír, při spodním okraji mimo tisk zahnědlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Charles Vondoruš

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 249963

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:44

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Poslední soud

    Položka č.: 249962

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:43

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)