On-line auction

auction history

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    No.: 236205

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:31

    frotage, 60 x 47,5 cm, signed lower/left V. Hejna, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    No.: 242183

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:23

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    No.: 242162

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    No.: 242145

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM

    Current price: 3.100 CZK (115 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    V altánku

    No.: 242144

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Muž s košíkem

    No.: 242135

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Vesnička

    No.: 242136

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Figura

    No.: 221739

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:06

    koláž, papír, 31,5 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s asiaty

    No.: 221776

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:05

    koláž, papír, 31,1 x 22,4 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    No.: 229871

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Vanitas III.

    No.: 242074

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2020 18:15

    oil, particleboard, 86 x 62 cm, signed lower/right M. Mrkva, framed , from the Series Vanitas, které vznikaly během šestiměsíční stáže v Budapešti, zde měl autor přístup do anatomického kabinetu a mohl po libosti skládat nebytosti, jak cyklus obrazů původně nazýval, nebytosti s existencí omezenou na…

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Estimate: 10 000 - 15 000 Kč CZK

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Darts players

    No.: 242075

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2020 18:13

    oil, canvas, 2018, 60 x 80 cm, signed lower/left Jan Skorka Lauko 2018, framed , Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je ozna…

    Current price: 16.000 CZK (593 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: 12 000 - 18 000 Kč CZK

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Self Portrait (Dynamite)

    No.: 242054

    Auction price: 7.500 CZK (278 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:44

    woodcut, 1921, 14,5 x 11,5 cm, signed lower/left J. Váchal, framed , rám, autorem díla je významný český solitérní autor, který se proslavil jako grafik, kreslíř, tvůrce originálních bibliofilií, spisovatel a svérázný myslitel. Vyučil se knihvazačem, absolvoval soukromou školu A. Kalvody a graficko…

    Current price: 13.000 CZK (482 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Petr Nikl

    Obelisk

    No.: 242059

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:40

    lithography, 1990, 31,3 x 25,5 cm, signed lower/right Petr Nikl 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Estimate: 6 000 - 8 000 Kč CZK

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Composition

    No.: 242055

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:33

    lithography, 1960, 52,8 x 40 cm, signed lower/right Istler 60, no. XIV., kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na meziná…

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

    Estimate: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Maxmilián Švabinský

    Poet and his muse

    No.: 242051

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:32

    woodcut, 1931, 54 x 41 cm, signed lower/right MŠvabinský, slightly wavy, wrinkled paper at the edges, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman o…

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Planet

    No.: 242030

    Auction price: 75.000 CZK (2.778 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:11

    oil, assemblage, wood, 1993, 71 x 99,5 cm, signed lower/right J. Vožniak 1993, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla defi…

    Current price: 75.000 CZK (2.778 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

    Estimate: 100 000 - 120 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Two girls

    No.: 242018

    Auction price: 30.000 CZK (1.112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2020 18:36

    Current price: 30.000 CZK (1.112 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Wrestle

    No.: 242002

    Auction price: 10.000 CZK (371 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2020 18:19

    pen, ink, paper, 15 x 20,5 cm, monogr. lower/left AP, framed , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 10.000 CZK (371 €)

    Estimate: 15 000 - 18 000 Kč CZK

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Landscape with river

    No.: 241998

    Auction price: 250.000 CZK (9.260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2020 18:18

    oil, cardboard, cca 1930-35, 69 x 98 cm, signed lower/left Radimský, consulted and authenticity verified by PhDr. Michal Zachař, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a C…

    Current price: 250.000 CZK (9.260 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

    Estimate: k CZK

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Na Studnickém

    No.: 241967

    Auction price: 28.000 CZK (1.038 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 01. 2020 18:27

    olej, karton, 37,5 x 49,5 cm, sign. PD Kaván Na Studnickém, rám, název malby se vztahuje k lokalitě studnických polí v okolí Studnice, kde František Kaván často maloval, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, při okrajích malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. …

    Current price: 28.000 CZK (1.038 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    No.: 241965

    Auction price: 35.000 CZK (1.297 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 01. 2020 18:22

    Current price: 35.000 CZK (1.297 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Velčovský

    Židovský hřbitov

    No.: 241963

    Auction price: 29.000 CZK (1.075 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 01. 2020 18:20

    akryl, plátno nalepeno na dřevě, 1988, 40 x 50 cm, sign. PD Velčovský 88, rám, vzadu štítek Galerie Dílo, studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member…

    Current price: 29.000 CZK (1.075 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Madona a sv. Šebestián

    No.: 241943

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 01. 2020 18:00

    olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Marie Helena Štecherová

    (1919-2003)

    Hvězda

    No.: 228679

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2020 14:40

    lept, 1995, 17,8 x 15,8 cm, sign. PD M.H. Štecherová 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Palickova and K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, O. Kokoschka at ´The School of Perception´ in Salzburg

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 228646

    Auction price: 2.300 CZK (86 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2020 14:22

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: An…

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    No.: 228645

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2020 14:21

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, P…

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akty

    No.: 228642

    Auction price: 4.900 CZK (182 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2020 14:18

    5x lept, 5 leptů P. Kotík, vše signováno, úvodní slovo napsal Fr. Halas, vydalo Družstvo Dílo přátel umění a knihy, Praha, 250 výtisků, volné listy v papírových deskách, desky potrhané , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of…

    Current price: 4.900 CZK (182 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Věra Kryšpinová

    Zima

    No.: 213150

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 01. 2020 14:22

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids