Ondřej Harlas
(1884-1933)
Bystřina v lese
No.: 252538Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 21:02
tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 220 CZK (10 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Émile Bernard
(1868-1941)
Dívčí akt
No.: 251164Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:55
dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at College Sainte-Barbe in Paris, later at École des Beaux Arts in the same place
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Lubomír Manda
No.: 249470Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:40
lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Vratislav Hugo Brunner
(1908-1935)
Bolestná blaženost
No.: 249271Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:34
dřevoryt, 16 x 12,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Václav Fiala
(1891-1968)
Malíř Vojtěch Sedláček
No.: 247042Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids
Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira
No.: 246794Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Aleša Vaic
(1920)
Franz Liszt
No.: 246718Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:04
suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Pozdrav z Holandska
No.: 245586Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52
Current price: 70 CZK (3 €)
Albert de Belleroche
(1864-1944)
Zátiší s čajovou konvicí
No.: 244180Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51
litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Husovo kázání
No.: 237946Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16
Current price: 270 CZK (12 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
No.: 237929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Zdeněk Adámek
Domy v zelené
No.: 234890Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:52
linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Alois Ježek
(1887-1943)
Dětské hry se psem
No.: 226296Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:42
tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Dite and Masek at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 80 CZK (4 €)
Bohumil Ullrych
Ženy (Konvolut 3 kreseb)
No.: 204861Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:04
tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská, ,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Souček
K Týnskému chrámu
No.: 267443Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:20
akvatinta, 23 x 15,5 cm, sign. PD Souček , rám, mimo tisk skvrny, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Souček
Pohled na Pražský hrad ze Smetanova nábřeží
No.: 267442Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 21:18
akvatinta, 23,3 x 23,3 cm, sign. PD Souček , rám, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Milena Dvořáková
Hommage á Antonio Vivaldi
No.: 267426Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:46
litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Miroslav Pošvic
Let
No.: 267407Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 20:10
litografie, 2018, 17,9 x 14 cm, sign. PD M. Pošvic 2018, č. 148/150, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Jan Kojan
(1886-1951)
Na Karlově mostě
No.: 262395Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 19:00
akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais
Current price: 900 CZK (38 €)
František Koudelka
(1896-1976)
Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)
No.: 248658Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 18:10
olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jana Reinerová
Praha - Zámecké schody
No.: 244464Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:53
litografie, 7,8 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, 100/190, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Jana Reinerová
Ulice
No.: 259270Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:50
litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 250 CZK (11 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy v předklonu
No.: 179455Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:45
pencil, paper, 26,9 x 19,7 cm, signed RD Ant. Lhoták, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy opírající se
No.: 179457Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:44
Current price: 100 CZK (5 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy s drapérií
No.: 179458Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:43
Current price: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Adam a Eva u stromu moudrosti
No.: 267912Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 18:33
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Sklenice u okna
No.: 234272Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:31
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Procházka
No.: 267902Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:25
suchá jehla, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Déšť
No.: 267901Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:24
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Krmení holubů
No.: 267900Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:23
suchá jehla, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)