• Vladimír Levora

    (1920-1999)

    Letní nálada

    Položka č.: 263182

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:30

    akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lebka s hadem

    Položka č.: 265874

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:32

    rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Mešita v Bosně

    Položka č.: 267246

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:34

    tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Zvičina

    Položka č.: 267247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36

    tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 267729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:38

    dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:40

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Strom

    Položka č.: 273859

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:42

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. PD istler 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Pták člověk

    Položka č.: 273951

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44

    suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Noční obloha

    Položka č.: 273957

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46

    akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Grečner

    (1944)

    Salome

    Položka č.: 273971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:48

    lept, 1986, 15 x 10,8 cm, sign. PD Dušan Grečner 1986, č. 54/77, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hložníka na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Plzeň

    Položka č.: 273983

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:50

    dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273995

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:52

    linoryt, 1969, 18,3 x 14,8 cm, sign. PD Houra 69, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:54

    linoryt, 1969, 16,8 x 11,4 cm, sign. PD M. Houra 69, č. 10/180, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273998

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:56

    linoryt, 1967, 19,3 x 11,2 cm, sign. PD M. Houra 67, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Sova

    Položka č.: 274026

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:58

    lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Kompozice

    Položka č.: 274034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:00

    serigrafie, 1995, 15,4 x 12,5 cm, sign. DU JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Torzo aktu

    Položka č.: 274038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:02

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Klimovičová

    (1927-1993)

    Sonata

    Položka č.: 274042

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:04

    kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Za oknem

    Položka č.: 274056

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:06

    lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Žena v krajině

    Položka č.: 274063

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:08

    lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU L. Kuklík 1994, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Tvář

    Položka č.: 274074

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:10

    lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Moře

    Položka č.: 274075

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:12

    lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 274137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14

    lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Tunel

    Položka č.: 274196

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:16

    litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dominika Schönová

    (1954)

    Bubliny vzpomínek

    Položka č.: 274218

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:18

    lept, 1993, 15 x 10,5 cm, sign. PD Dominika Schönová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář

    Položka č.: 274255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:20

    lept, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 65/80, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Ruka - klaun

    Položka č.: 274257

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:22

    mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Kouzelné jezírko

    Položka č.: 274273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24

    lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Toušová

    (1949-1994)

    Srdce

    Položka č.: 274281

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:26

    lept, 1993, 14,8 x 10,3 cm, sign. DU Daniela Toušová 93, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Trnková

    (1949)

    Hojnost

    Položka č.: 274282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28

    litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook