-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XII
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXV
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26
lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice IX
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25
lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX (2)
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XIX
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23
lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice III
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXIV
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice XXVI
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20
lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ruzselák
(1938)
Kompozice V
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19
lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 566Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08
propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Prorůst
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Kytice
Položka č.: 518Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:20
litografie, 31,5 x 11,5 cm, sign. PD CyrilChramosta, 67/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
Položka č.: 500Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:02
serigrafie, 1985, 51,5 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, č. 8/10, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Bob Hochman
(1958)
Bez názvu
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
Položka č.: 487Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:49
2x suchá jehla, 2008 a 2009, 11,5 x 18,5; 9 x 15,5 cm, sign. PD Jan Hladík
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
Položka č.: 641Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
Položka č.: 640Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
Položka č.: 639Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
Ex libris Jaroslav Červený
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:25
zinkografie, 1928, 13 x 7,3 cm, rám, Červené pero škrtá malé čertíky, v kartuši nápis: Za kumštem pokračuj v tůře, po štrapáci v prosektuře. Titul dole pod dřevorytem: Červený kde škrt se rdí šotek z chyb se vypudí. Pod ním dole vyryto na štočku Josef Váchal. Titul červeně nahoře a dole., Antikvariá…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak II
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Znak
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Simon Dittrich
(1940)
Bubeník
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 340 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:04
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Aktuální cena: 340 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Simon Dittrich
(1940)
Astronom
Položka č.: 443Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:05
lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Zvadlá kytka
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:06
lept, 12,7 x 7 cm, sign. PD, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kompozice
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26
tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kotrba
(1893-1939)
Bez názvu
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:21
tuš, 1937, 25 x 19,5 cm, sign. LD Kotrba 37, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
Položka č.: 463Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:25
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena v závoji
Položka č.: 439Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:01
litografie, 26 x 17 cm, značeno v tisku Dillinger, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Bez názvu
Položka č.: 436Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:58
lept, suchá jehla, 2007, 13,5 x 10 cm, sign. PD K Demel 07, E. A., žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu