• Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka

    Položka č.: 278816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:12

    suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka u tůně

    Položka č.: 278857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:44

    dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlavy

    Položka č.: 278848

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:40

    lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Muž a pes

    Položka č.: 278833

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:24

    dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradleny

    Položka č.: 278892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:10

    dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Reklamace!

    Položka č.: 276420

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51

    tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    Položka č.: 276414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    Položka č.: 276412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    Položka č.: 276411

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    Položka č.: 276410

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jalůvka

    (1932)

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06

    linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04

    dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    Položka č.: 250733

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tůma

    (1947)

    Písmo

    Položka č.: 261268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50

    litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Jitřní čas

    Položka č.: 246262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37

    litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s čajovou konvičkou

    Položka č.: 237379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24

    lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18

    linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    Položka č.: 226607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14

    dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Tábor

    Položka č.: 226587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook