-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
Položka č.: 280752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:32
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:30
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kobylka
(1943-2014)
Tři kobyly
Položka č.: 268359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18
tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Niccoló Paganini
Položka č.: 276983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:32
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, monogr. LD AP 75, rám, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Edvard Grieg
Položka č.: 276982Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:33
tuš, papír, 1975, 30,5 x 19,5 cm, sign. LD APi, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Hector Berlioz
Položka č.: 276981Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:34
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Gustav Mahler
Položka č.: 276980Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:35
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. LD Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ludwig van Beethoven
Položka č.: 276979Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:36
tuš, papír, 1975, 32 x 23,5 cm, sign. DU Pitrmann 75, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Adam a Eva
Položka č.: 282165Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 12 x 8,8 cm, sign. PD AGrmelová 78, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník
Položka č.: 282157Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36
2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Josef Hodek
(1888-1973)
Plzeň
Položka č.: 273983Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:50
dřevoryt, 1964, 10,5 x 24,2 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Sova
Položka č.: 274026Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:58
lept, 15,7 x 9,4 cm, sign. PD Janíčková, č. 86/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Erazim
(1946)
Noční obloha
Položka č.: 273957Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:46
akvatinta, 1994, 15,8 x 11,8 cm, sign. PD M. Erazim 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Moře
Položka č.: 274075Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:12
lept, 12,7 x 9,6 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Tvář
Položka č.: 274074Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:10
lept, 16,3 x 10,5 cm, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Za oknem
Položka č.: 274056Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:06
lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD M. Králová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Sonata
Položka č.: 274042Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:04
kombinovaná technika, 19 x 23 cm, sign. PD M. Klimovičová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. G. Stajkova na Akademii výtvarných umění v Sofii, V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Půlnoční město
Položka č.: 268674Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:06
dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262365Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 262364Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:58
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 262362Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:56
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Jaroslav ze Šternberka
Položka č.: 262360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:54
suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Kříž
Položka č.: 262348Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:52
lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
René Klapač
(1905-1980)
Žena v potoce
Položka č.: 278337Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28
litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Ruka - klaun
Položka č.: 274257Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:22
mezzotinta, 16,2 x 10,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:36
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
Položka č.: 278898Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:18
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO