-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Prodejce látek
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:46
dřevoryt, 34,5 x 23,5 cm, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Klenotník
Položka č.: 603Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:45
dřevoryt, 35,2 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Dva meče a temná noc
Položka č.: 602Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:44
dřevoryt, 35 x 23,5 cm, na některých místech v tisku nažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eliška Konopiská
(1948)
Ze sna
Položka č.: 575Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17
akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žena obíjmající muže
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:42
litografie, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, LD v kameni CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
Položka č.: 915Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Michl
(1877-1951)
Františkovy Lázně
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:12
lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Velkopřevorský mlýn na Kampě
Položka č.: 614Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:56
litografie, 35,5 x 25 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laštovka
(1938-1986)
Tváře
Položka č.: 608Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:50
litografie, 48 x 64 cm, papír srolovaný a mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Konečný
(1909-1989)
Dvě ženy ve vesnici
Položka č.: 574Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16
olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Hudba pramenů
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:21
dřevořez, 19,5 x 15 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena - had
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:18
litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Před zrcadlem
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:55
suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:39
litografie, 2022, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 2022, č. 4/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika III.
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ivan Vašut
(1985)
Podzim
Položka č.: 902Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:39
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Evangelista Krahulík
(1908-?)
Krajina u vody
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Noční let
Položka č.: 578Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20
linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Věra Kotasová
(1939-2019)
Brána
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19
linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Lavička
Položka č.: 733Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:55
litografie, 38,5 x 49 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 46/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
Položka č.: 650Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
Položka č.: 921Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Žena s mušlí
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:17
litografie, 14,5 x 15,3 cm, rám, č. 26/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení II.
Položka č.: 747Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:09
litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Míjení
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:08
litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Micl
(1969)
Polozvíře na pláži
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:11
litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Antikvariát Dlážděná, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupin…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
General Herzog Albrecht von Valdstein
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO