Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Gotická katedrála
Položka č.: 242985Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42
litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Vesnice mezi vrchy
Položka č.: 241780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:30
olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Atelier K. Dudešek
Položka č.: 228512Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:32
litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vzhlížení
Položka č.: 223926Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:30
lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Dlabal
(1920-2004)
Andělský hrad v Římě
Položka č.: 221666Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:22
olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Dlabal
(1920-2004)
Frankfurt
Položka č.: 221617Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:20
olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Edinburský hrad
Položka č.: 218307Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14
olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Palác Real (Madrid)
Položka č.: 218302Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12
olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Česká secese - Umění 1900
Položka č.: 268088Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34
tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Paul Gauguin
(1848-1903)
Le Souaire
Položka č.: 267213Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:50
dřevořez, 10 x 14,8 cm, značeno v desce LD PG; LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, rožky nepatrně ohnuté, papír místy zašpiněný, PD tužkou vepsáno Gauguin, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alfred Kindler
(1925-2019)
Zima
Položka č.: 268054Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:08
olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Petr Štěpán
Kodex
Položka č.: 267286Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:02
suchá jehla, 1992, 22,5 x 15,2 cm, sign. PD Štepán 92, rám, č. 2/95, u okraje papíru zažloutlé po paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jan Jemelka ml.
Abstraktní kompozice
Položka č.: 267285Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:00
barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Wänke
(1901-?)
Chrám svatého Víta
Položka č.: 267217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:58
akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. …
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
Práce na poli
Položka č.: 267102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50
dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…
Karel Toman
(1888-?)
Moře
Položka č.: 267045Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46
olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jana Reinerová
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Sv. Jiří
Položka č.: 266396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jana Reinerová
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jaroslav Pokorný
(1903-1969)
Hrnčíř
Položka č.: 124271Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 1
Položka č.: 262821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 2
Položka č.: 262822Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 3
Položka č.: 262823Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 4
Položka č.: 262824Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 5
Položka č.: 262825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 6
Položka č.: 262826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 8
Položka č.: 262827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 14
Položka č.: 262828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 15
Položka č.: 262829Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Kotas
(1910-1986)
Z předměstí Prahy
Položka č.: 201488Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:12
linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu